• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Výměna žárovek za LED u Mazda3 BK

Ahoj všem,
Na ukázku posílam foto jaký to je když máš na BK pořádný dálkovky :D Od pana mistra přes LED osvětlení @Natural

IMG_20191102_123705.jpg IMG_20191102_182444.jpg IMG_20191102_182836.jpg


Musím říct že ve skutečnosti je to mnohem lepší než na fotkách.
 
Tak už to mám taky ;) Děkuju @Natural za skvělou práci. Otestováno už včera a jel jsem jako ve dne.
Je pravda že v reálu je to výraznější rozdíl než na fotkách nebo videu
 
U xenonu není třeba. U halogenu pomůže kompletní výměna projektoru klidně i cestou bi-led či bi-xenon co do světelného výkonu.
 
Ahoj, koupil jsem ledky, počítal jsem i do kufru 31mm, ale ta žárovka mi tam nešla. Respektive jsem ji tam musel natlačit. Má tam být opravdu 31mm, nebo nějaká menší? Nemyslím si že by se na to měla použít síla
 
Ano, menší led sufitky než 31 mm nejsou. 31 mm tam jde pěkně bez síly (když přeměříš různé led dle výrobců, tak jsou tam velké tolerance).
Každopádně je fakt, že u HB je tam klasická sufit menší (méně W) oproti jiným modelům a stropnímu osvětlení vzadu.
 
Back
Top