• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Výměna žárovek za LED u Mazda6 GH

Ahoj všem, musím se přidat k zástupu spokojených majitelů LED světel od @Natural. Spolu s ním a @Fijasko jsme uspořádali combo mini mazda sraz minulou sobotu v Brně, a já si nové světlo ve zpátečce nemůžu vynachválit. Stejně tak osvětlení kufru a RZ. Největší upgrade je ovšem výměna H11 v AFS - to nemá chybu. Také parkovačky v předních světlech teď líp sedí ke xenonům. Kvalita fotek není úplně dobrá, ale aspoň pro představu jich pár přikládám:

IMG_20240216_171255.jpg IMG_20240216_183729.jpg IMG_20240216_183940.jpg
 
Foto jak to svítí jsem nedělal, to by bylo nutné pohlídat stejné nastavení foťáku. Nebo ti jde o to, jak vypadá ta žárovka?
Myslel jsem primo srovnání te svítivosti. Mám tu původní verzi taky, ale pořád by to mohlo svítit líp, proto jsem přemýšlel nad tou novou.
 
Oslňovat koho ? Když couvám, tak blízko za mnou buď nikdo není, nebo stojí. Couvající potřebuje vidět dozadu a ne že se mi tam rozsvítí jen taková kontrolka pro ostatní, že couvám 🤔
 
To musí oslňovat jako prase.
Škoda že to není foceno před vraty, nebo před stěnou, aby šlo vidět jak se posunula hranice (cut off line)
To je pořád dokola :)
Odpověd například zde:
A nebo více foto zde: https://www.mazdaledosvetleni.cz/fotogalerie-zpatecky/
 
Ty jsem měl několikrát, po měsíci začnou umírat a poblikavat čipy. V předním světle se mě žárovka rozpadla a musel jsem vyšťárat ten čirej kryt, trvalo to asi hodinu a poskrabal jsem dost odrazovou plochu - nikdy víc
 
Fakt? Mne to tam dal ešte predchádzajúci majiteľ a 3+ roky o nej neviem, a aj keď som skúšal iné objednať tak som sa vždy po pár dňoch vrátil k tej, svietili horšie. Vpredu mám dvojfarebné
 
Back
Top