• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér Výplň kolem bose subwooferu

Sigin

nový člen
20
Zdravím, Koupil jsem GH rok 2008 se zabudovaným BOSE, mám tedy místo rezervy subwoofer a kolem něj spoustu místa a k tomu se váže jeden z mých problémů - viděl jsem fotky M3, která měla BOSE a kolem subwooferu měla polystyrenovou výplň - ta mi chybí, takže se při malém zatížení ten dekl nad rezervou prohýbá dolů a nerad bych, kdyby se jednou prohl trvale. Chtěl bych se zeptat, jestli se tato výplň dávala i do M6. Předpokládám že ano, ale pro jistotu ... a pokud tam byla, tak jestli se dá sehnat někde jinde, než jen doufat ve vrakáč :).

Nejsem teď u auta, takže foto nemůžu dodat.
 
Zdravím, Koupil jsem GH rok 2008 se zabudovaným BOSE, mám tedy místo rezervy subwoofer a kolem něj spoustu místa a k tomu se váže jeden z mých problémů - viděl jsem fotky M3, která měla BOSE a kolem subwooferu měla polystyrenovou výplň - ta mi chybí, takže se při malém zatížení ten dekl nad rezervou prohýbá dolů a nerad bych, kdyby se jednou prohl trvale. Chtěl bych se zeptat, jestli se tato výplň dávala i do M6. Předpokládám že ano, ale pro jistotu ... a pokud tam byla, tak jestli se dá sehnat někde jinde, než jen doufat ve vrakáč :).

Nejsem teď u auta, takže foto nemůžu dodat.

Mam pocit že výplň jde koupit přímo u mazdy.
@shr3k možná ví
 
Zdravím, Koupil jsem GH rok 2008 se zabudovaným BOSE, mám tedy místo rezervy subwoofer a kolem něj spoustu místa a k tomu se váže jeden z mých problémů - viděl jsem fotky M3, která měla BOSE a kolem subwooferu měla polystyrenovou výplň - ta mi chybí, takže se při malém zatížení ten dekl nad rezervou prohýbá dolů a nerad bych, kdyby se jednou prohl trvale. Chtěl bych se zeptat, jestli se tato výplň dávala i do M6. Předpokládám že ano, ale pro jistotu ... a pokud tam byla, tak jestli se dá sehnat někde jinde, než jen doufat ve vrakáč :).

Nejsem teď u auta, takže foto nemůžu dodat.

Je to tohle co myslíš? Případně máme na prodej...

IMG_20190629_155144.jpg IMG_20190629_155250.jpg
 
Vejde no, máme tam 17" elektron ale muž si tam právě dal radši něco pevnějšího než je tohle a hlavně aby plocha kufru byla v rovině. Já mu u toho neasistovala a dělal to už vloni, je jsme místo lepící sada chtěli radši kolo...
 
Možná se mi to povede sehnat od kolegy, ale ještě to není jisté. Kdyby ale ne, tak odkud jste? abych věděl, kam bych případně jel


Máme to na chatě, takže Praha-západ, případně není problém Praha a nebo pak Lysá nad Labem a určitě případně není problém někde cestou na této trase...sem tam ještě jezdíme Jižní Čechy...
 
Dobrý den, omlouvám se za delší dobu bez odpovědi - do Prahy to mám trochu z ruky a momentálně cestu kolem nemám (jsem ze Zlína) - Přemýšlím o tom, že si tam taky dám plnohodnotné kolo, když se to kolem subu vleze, jak píšete. Přecejen, i kdybych kupoval nový elektron a na něj celoročku, tak to pořád bude levnější, než kdybych to měl kupovat v mazdě, kde ten polystyren stojí 10 a půl tisíce.

Pokud bych ale měl cestu kolem prahy a nevyřešil to do té doby jinak, tak bych se ještě ozval
 
Dobrý den, omlouvám se za delší dobu bez odpovědi - do Prahy to mám trochu z ruky a momentálně cestu kolem nemám (jsem ze Zlína) - Přemýšlím o tom, že si tam taky dám plnohodnotné kolo, když se to kolem subu vleze, jak píšete. Přecejen, i kdybych kupoval nový elektron a na něj celoročku, tak to pořád bude levnější, než kdybych to měl kupovat v mazdě, kde ten polystyren stojí 10 a půl tisíce.

Pokud bych ale měl cestu kolem prahy a nevyřešil to do té doby jinak, tak bych se ještě ozval

V pohodě nový elektron je asi zbytečný, my sehnali na vrakaci za tisícovku i se slušnou gumou.

Kdyby něco, klidně se ozvěte, ještě ho máme, nějak jsem ho ještě nikam na prodej nedávala...
 
Back
Top