• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér Vypnutí motoru

Krtek19856

nový člen
23
Jde nějak chcipnout cx-60 aby zůstalo zapnuté zapalování a hráli rádio? U škodovky rádio zůstane hrát a vypne se až otevřu dveře, to by se mě líbilo....
 
Nestačí jen zapnout Start bez sešlápnuté brzdy? To je podle mě ekvivalent "standby" módu s možností hraní rádia.
 
Nestačí jen zapnout Start bez sešlápnuté brzdy? To je podle mě ekvivalent "standby" módu s možností hraní rádia.
To ano, to je když je motor vypnutý. Ale já chci když někam dojedu, tak vypnout motor ale poslouchat dál rádio a né aby to celé chcíplo a pak zase se dělal personalizace, sedačka, volant.....
 
To ano, to je když je motor vypnutý. Ale já chci když někam dojedu, tak vypnout motor ale poslouchat dál rádio a né aby to celé chcíplo a pak zase se dělal personalizace, sedačka, volant.....
U automata stačilo zmáčknout startovací tlačítko když byl volič kdekoliv jinde než na P (takže dát třeba N a zmáčknout startovací tlačítko). Potom motor zdechne, ale auto zůstane v...... a teď mě zastřelte ale jak nesedim v autě, tak si nezpomenu.... zůstane v ACC, kdy hraje jen rádio. Ale je možný že se pletu a zůstane to klasicky v režimu ON jen s vypnutym motorem.
 
Back
Top