1. Aby bylo snadnější používat naše webové stránky, používáme soubory cookie. Protože však Evropská unie ve své nekonečné moudrosti stanovila povinnost jasně vás o této skutečnosti informovat, činíme tak tímto textem. Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Zde se dozvíte více.
  2. Ahoj Host,

dovolte nám předem několik poznámek k problematice ochrany osobních údajů na těchto stránkách. Veškeré osobní údaje, které zpracováváme a které jsou uživatelem zadávány při registraci, spadají pod oprávněný zájem - údaje jsou nutné k provozu internetového fóra a k věkovému omezení jeho uživatelů (nad 13 let). Zpracovávané osobní údaje lze kdykoliv odstranit pomocí funkce Odstranit účet. Mimo osobních údajů zadávaných při registraci zpracováváme (a periodicky odstraňujeme) IP adresy příchozích návštěvníků formou logů. Tyto de facto technické údaje jsou nezbytné pro diagnostiku, vyhledávání možných bezpečnostních incidentů atp. a taktéž spadají pod oprávněný zájem. Jiné osobní údaje nezpracováváme, ani nevyžadujeme.

karosérie Zadní spojler nedoléhá

Diskuzi v 'Mazda CX-3 (DK)' zahájil nevrlacek, 29. 10. 2017.

1. nevrlacek

nevrlacek člen KLANu

76
    40
    18
    Kluci chcu se zeptat, nejak mi nedoleha kridlo patych dveri az na sklo, dnes sem si toho vsiml, jsou tam videt nejaky ctverecky pod plastem a přijde mi to kridlo nejaky volny, ma totak byt nebo to mam nejaky vadný? Diky za rady

2. Lazlo

Lazlo výkonný člen KLANu

377
    149
    43
    Skús dať nejaké foto poprosím

3. nevrlacek

nevrlacek člen KLANu

76
    40
    18
    nejde to moc dobre videt na fotce, ale je tam fuga jak hrom, zkousel jsem i zatlacit jestli to nejak nezaskoci ale bez uspechu. nic jsem s kridlem nedelal tak nevim jak se to stalo upload_2017-10-29_15-12-24.jpeg

4. Lazlo

Lazlo výkonný člen KLANu

377
    149
    43
    Netlač radšej na nič ! ...skoč za nejakým karosárom on bude vedieť kde a ako správne zatlačiť ..toto som mal na Porsche vyskočil klip a spriečil sa ..tlačil som na to - udieral a zlomil som klip ...karosar mi to spravil za 10 sekúnd

lakilaki se to líbí.
  5. nevrlacek

nevrlacek člen KLANu

76
    40
    18
    Bphuzel zadnyho neznam

6. Lazlo

Lazlo výkonný člen KLANu

377
    149
    43
    V každej lakovni v servise je niekto na interiér ...zájdi kamkoľvek a spýtaj sa ...

7. nevrlacek

nevrlacek člen KLANu

76
    40
    18
    Tak jsem obednan na stredu do mazdy stim kridlem, su zvedavej co zacarujou

8. Lazlo

Lazlo výkonný člen KLANu

377
    149
    43
    Múdro si spravil...keď to zlomia alebo poškodia je to na nich aby to vyriešili

Flexo90 se to líbí.
  9. nevrlacek

nevrlacek člen KLANu

76
    40
    18
    Tak dnes manzelka jela do mazdy stim kridlem a tam ji rekli ze s kridlem nic neni, ze elektrika jde normalne pod nim videt je ok, to ze je to volmy jak prase a vrze vnem je prej taky ok. Byli se divat na prodejnu na novou cx3 a u ni je to prej stejny. Tak nevim teda. Musim stim neco udelat sam, protoze si myslym ze kdyz prejedu nejakou nerovnost ze to musi rachotit. Toto bych spis videl nekde u dacie ne u mazdy.

10. Milda6

Milda6 rodinný člen KLANu

903
    320
    63
    Řešil bych to přes lakýrníka, jak už bylo psáno. Nebo jestli nemáš poblíž tuningovou firmu která má slušností asi nejvíc.

Lazlo se to líbí.
  11. Natural

Natural správce Člen týmu

3 259
    1 893
    183
  12. nevrlacek

nevrlacek člen KLANu

76
    40
    18
    Oki skusim mrknout, diky

13. Gató

Gató člen KLANu

48
    34
    18
    Mne to robilo to isté a v servise zistili, že je zlomený jedna úchytka a tak ju vymenili a spojler nasadili späť. Trochu ma prekvapila cena: 12€.

14. Kenny

Kenny výkonný člen KLANu

148
    25
    28
    do ktoreho servisu chodis??

15. Gató

Gató člen KLANu

48
    34
    18
    Kova Badín s.r.o, pri BB.

16. Kenny

Kenny výkonný člen KLANu

148
    25
    28
    Uvidim ako budu fungovat v KE... pokial bude problem, pojdem k Tvojim ;)

Gató se to líbí.

Sdílet tuto stránku