• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Zářijový sraz - Moravia Unit - neděle 20.9.2015

Kde udělat zářijový sraz?


  • Celkem voličů
    14
  • Anketa uzavřena .

Natural

správce
Člen týmu
5 207
Mazdar mazďáci a mazďačky,
opět se nám blíží pomalu, ale jistě konec měsíce a tak je čas na pravidelný sraz. V září by už mohlo být po období dovolených, tak bychom se mohli potkat opět ve větším počtu.

V neděli 20.9.odpoledne od 16ti hodin a o místě dávám hlasování, ať mají na výběr všichni, kam to mají nejblíže a vyhrají ti, jichž je nejvíce! Hlasování skončí za osm dní ;)

Plán bude obvyklý, jako vždy. Sejdeme se, povykládáme a ukážeme si co nového. No a potom, když budeme chtít a budeme mít čas, se můžeme přesunout na občerstvení.
Konkrétní místo zvolíme po tom, co zjistíme, kde bude zájem nejvíce lidí.

Kdo má tip na zajímavé místo v okolí nebo nějakou připomínku, tak šup sem s tím :)
 
Ahojky,jedu s mladým na zápas do Uničova, takže to zatím vypadá, že by to konečně mohlo vyjít.Je to při cestě a časy se nekryjou ;)

Odesláno z mého C2105 pomocí Tapatalk
 
Ahojky,jedu s mladým na zápas do Uničova, takže to zatím vypadá, že by to konečně mohlo vyjít.Je to při cestě a časy se nekryjou ;)
Paráda, že by to konečně vyšlo? :) Mazdaklaňácký trička beru každopádně ;)
Mám pracovní víkend, takže pro mě je to zas marný :mad:
Tak to je škoda, tak LEDky a vosk se odkládají na říjen :hungry:
To mám zas službu, tak popřípadě jak daleko by to bylo?
Ty máš taky službu pořád. :cool: Tak Vyškov nebo PV by ses mohl po službě za náma stavit ;)
 
Paráda, že by to konečně vyšlo? :) Mazdaklaňácký trička beru každopádně ;)

Tak to je škoda, tak LEDky a vosk se odkládají na říjen :hungry:

Ty máš taky službu pořád. :cool: Tak Vyškov nebo PV by ses mohl po službě za náma stavit ;)
Snad to konečně vyjde.Potřeba už nalepit samolepku a obléct triko ;)

Odesláno z mého C2105 pomocí Tapatalk
 
Já se žádnýho srazu snad nedočkám, pač tak jako všechny předešlý srazy zas pracuju :(
 
Pánové, vy musíte být bohatí když tak furt dřete :D
Díky bohu za volné víkendy, já jsem sice marnej v týdnu, ale aspoň o víkendu jsem doma....
 
V nedeli jsem jeste nepracoval tak bych mel dorazit otazka je jestli bude majda uz v poradku :)
 
Nalepka uz ma nachystane sve misto :p mazdicka musi jeste pockat na nove vstrikovace takze to uz bohuzel neni o me ale o prepravci :-( a trapit ji na cestach pod 3k RPM to neni muj ani jeji styl :D
 
Tak to zatím vypadá na Prostějov ;)
Můžeme spáchat oblíbené letiště Vrbátky a potom, pokud bude čas a chuť, tak můžeme třeba do Tesca do nějakýho občerstvení (pokud tam bude něco otevřeno).
Zatím sice není anketa uzavřena, ale jelikož tu teď pár dní nebudu, tak dávám na vědomí tuto variantu :)

Kdo bude mít jakýkoli nápad nebo postřeh, tak šup sem se vším.
Mazdár:troll:
 
MAZDAR všichni, tak se opět hlásím v plné parádně. Koukám, že jsme si tedy společně odhlasovali Prostějov a že nás bude opět pěkný počet ;)

Souřadnice letiště ve Vrbátkách přikládám zde: http://mapy.cz/zakladni?x=17.1657596&y=49.5015064&z=15&source=base&id=1703675
GPS: 49.5018861N, 17.1709417E
Začátek srazu tedy 16:00 a ukončení popřípadě přejezd na občerstvení necháme jako vždy podle chuti a nálady.

Samolepky s logem MazdaKlanu a objednaná MazdaKlaní trička beru 100% s sebou :cool:

Jinak pojedu z Vyškova v 15:30, tak můžeme opět udělat tradiční kolonu na místo srazu. Tak napište koho máme popřípadě vyhlížet na -> Agip Vyškov <-
Brňáci se můžou určitě také společně dohodnou a připojit se k nám ve Vyškově ve větším počtu.
Prostějováci určitě budou mít nějaké místo srazu a společný odjezd, tak sem prosím bando napište i pro ostatní, kam mají popřípadě přijet ;)
No a Olomouc a větší dálky se tu určitě také mezi sebou můžete domluvit, ať si užijete cestu v mazdí koloně na sraz.

Tak a nyní prostor na domlouvací rozsáhlou diskuzi :)

P.S. Kdo na mě ještě nemá tel. kontakt, tak si klidně o něj napište do SZ, ať víme popřípadě, že máme počkat nebo ať můžeme navést ztracené na správné místo.

Kdo se už těší? :p
Mazdáár
 
Konečně mi to vyjde,takže se těším.Dojedu od Olmiku.

Odesláno z mého E2303 pomocí Tapatalk
 
Prostějováci, sraz 15:30 u Tesca na parkáči, kolem třičtvrtě odjezd na Vrbák, třeba tam budeme jednou první :D ;)
 
Back
Top