• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Jarní sraz Moravia Unit 19.5.2019 od 16h Jedovnice

Ti co opravdu dorazí: které místo srazu preferujete?


  • Celkem voličů
    18
  • Anketa uzavřena .
Ok, beru ✌️
Luxusníma jsem myslel ve srovnání s cestou po dálnici, na které trávím 60 km každej den. Takže projížďka klikatou okreskou po dlouhé době je pro mě luxusní, ikdyby tam ten asfalt nebyl:D
P. S. Jedete?

Co máš z toho, já po Olomouckém a Šumperském kraji jezdím každej den, průměrně 150km/den ... ani ty dálnice a ani ty okresky nejsou ideální. :D
Dnes jsem třeba při cestě do Zábřeha zjistil že je zúžená dálnice od Mladeče až po Mohelnici do 2 pruhů, opruz jet to celý 80km/h ale zase je pravda že ta strana do Olomouce byla fakt dost špatná (ale to už jsme jinde, jen jestli by si se tama chtěl projet tak ať víš :D )
Co se srazu týče, když nebude co, možná se otočíme na kukandu, uvidí se. ;)
PS. abych všechny naštval přijedu služební Octávií, co si zítra pro ní jedu. :D
 
Asi se taky zastavíme, jen ne s mazdou. Mám něco vykládat v Letovicích, tak to vezmu z Vyškova rallye Moravský kras. ;) Samozřejmě zaparkujeme daleko stranou. :D

Bylo by prosím možné v případě Tvé účasti obnovit deaktivovaný start-stop?Děkuju.
 
Ahoj, tuhle příležitost si nemůžu nechat ujít. Konečně poznám lidi, bez kterých bych asi všude chodil pěšky. :D

Odesláno z mého PLK-L01 pomocí Tapatalk
 
Tak nakonec dojedeme, právě jsem umyl auto a vidím že se okolo nás na Jedovnice žene velkej mrak a podle radaru asi pěkně sprchne... To mě moc netěší :D
 
Díky všem za parádní sraz! Počasí nás sice na půl hodinky zklamalo, ale i přesto jsem si to maximálně užila :smug: velké díky všem zúčastněným! Těším se na fotky a na další setkání milovníků mazdiček :p

@Natural měl trošku pocit, že je nás málo a chtěl k nám přiřadit i bus, .. no, málem se zadařilo :D:D

IMG_20190519_170820.jpg
 
Taky díky všem za perfektní setkání ;)
Moc rád jsem všechny viděl, některé po hodně dlouhé době a rád jsem poznal také nové tváře :cool:

GALERIE založena, tak tam můžete přidávat veškerý obrazový materiál ;)

Těším se už teď na další setkání ;) Třeba hned další měsíc na Rozkoši či ten následující na Vysočině.

A nesmí chybět ještě foto s názvem - Náskok díky technice :D
20190519_153154.jpg
 
Back
Top