• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Jarní sraz Moravia Unit 19.5.2019 od 16h Jedovnice

Ti co opravdu dorazí: které místo srazu preferujete?


  • Celkem voličů
    18
  • Anketa uzavřena .

Natural

správce
Člen týmu
5 205
Zdar Mazďáci,
vyhlašujeme jarní sraz Moravia Unit! Doražte v neděli 19.5. od 16h na tradiční místo, které bude upřesněno dle hlasování v anketě.

Zváni jsou majitelé, potencionální budoucí majitelé nebo i příznivci Mazdy. Přijďte nebo se přijeďte podívat a podebatovat nejenom o autech, vyměnit zkušenosti a doporučení nebo si prostě jenom pokecat a poznat se.

V místě srazu budou i obvykle žádané atrakce, jako je například náš klanový maskot @LadyDoubleEl :D , LED @Natural a dále předávka klanového textilu, podložek pod RZ či propisek Mazdaklan a hlavně hodně srandy a pohody zároveň :troll:

Další lokace můžou být přidány do ankety ;)

EDIT: Lokace vybrána
Datum: neděle 19.5.2019
Čas: 16:00
Místo srazu
: parkoviště Jedovnice - https://www.google.cz/maps/place/49...4m5!3m4!1s0x0:0x0!8m2!3d49.340529!4d16.758364
GPS: 49.340529N, 16.758364E

Mazdár
Rob
 
Poslední úprava:
Mě to zřejmě nevyjde, budu pomáhat kamarádovi s opravou a stavbou bazénu :p
 
Jedovnice, nebo Vyškov je úplně nastejno (blbě). Obojí přes Brno. Možná do Vyškova je rovnější cesta. Takže mi je to úplně fuk. Stejně to dopadne jako dycky, že si žena vezme nějakou brigádu a mi zbydou (s bídou) děti na krku.
 
Pořád nerozhodně - Jedovnice je pro mě blíž tak jsem hlasoval pro ně
 
I já hlasoval pro Jedovky. Cestou tam se totiz krásně svezu ✌️
Já dojedu nakonec stoprocentně. Co šlo jsem zrušil a přesunul, takže luxus. Budu se těšit ✌️
 
I já hlasoval pro Jedovky. Cestou tam se totiz krásně svezu ✌️
Já dojedu nakonec stoprocentně. Co šlo jsem zrušil a přesunul, takže luxus. Budu se těšit ✌️

To je slovo chlapa :happy:
Ono taky záleží odkud do Jedovnic jedeš, já se třeba krásně projedu do Vyškova, Jedasy jsou na moje nároky moc blízko :D Ale ať už tam nebo tam, budeme se těšit :)
 
Já jedu z domu:D
Jedu z Olšan u Prostějova, tzn směr od Olomouce.
Pro mě vlastně lepší Vyškov, protože najedu doma na dálnici a jsem hned tam. Ale Jedovky mám rád a mám to tam po luxusních okreskách od Mostkovic, směr Drahany a defacto až do Jedovek ✌️
 
Já jedu z domu:D
Jedu z Olšan u Prostějova, tzn směr od Olomouce.
Pro mě vlastně lepší Vyškov, protože najedu doma na dálnici a jsem hned tam. Ale Jedovky mám rád a mám to tam po luxusních okreskách od Mostkovic, směr Drahany a defacto až do Jedovek ✌️

Prej luxusních okreskách. :D
 
Tak od Mostkovic dál, zrovna na Drahany, nebo naopak přes Vícov na Protivanov, všechno luxusní poježdění s asfaltem v rámci mozností...
Pokud se teda nic nezměnilo, od doby, co jsem tam byl posledně...
 
No, pokud bych vzal v potaz jen cestu z PV do Vícova, tak Ohrozim -> Vícov je prostě tankodrom, tam je ta silnice neskutečně rozmlácená.
Mostkovice -> Vícov, kolem přehrady (nad přehradou před Plumlovem) už kolikrát člověk uhejbá mimo silnici.
Na Stínavu z Vícova se jede poměrně slušně až do Malýho Hradiska, do Protivanova je otřesná cesta.
V okolí Vysočan / Nivy bych mohl pokračovat ...
Celkově ty cesty nejsou nejhorší, ale luxusníma bych je určitě nenazval, protože zrovna směr Vysočany a Malé Hradisko jezdím poměrně často.
 
Ok, beru ✌️
Luxusníma jsem myslel ve srovnání s cestou po dálnici, na které trávím 60 km každej den. Takže projížďka klikatou okreskou po dlouhé době je pro mě luxusní, ikdyby tam ten asfalt nebyl:D
P. S. Jedete?
 
Back
Top