• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Zdravení

Tady máme dva,cervenej a stribrnej saab...občas potkám to aero,ze zadu to vypadá fakt jako ufo :) hezký...

odesláno z mobilu
 
Jo, clovek si jich spis nevsimne. Ale uz se mi stalo, ze na krizovatce na me ze Subaru gestikuloval, ze "supr" :)
 
Tak ja se prásknu. Zdravím akorát na motorce jiné motorky, ale v autě nikoliv. Řeší se to na každém foru, každé značky aut co jsem měl a shrnutí je takové, že auto již je pouze spotřební zboží pro naprostou většinu lidí :D . Mazda již nepatří k těm značkám, které byste potkali jednou za čas a tak nejak se tu už usadila. Až se s někým z vás poznám osobně a poznám vaše auta případně někoho dojedu a bude mit logo nalepené, tak samozřejmě ano, ale do té doby pokud mě někdo problikne, tak jsem jeden z těch co čučí po švestkách, kde zase grilujou :D
 
Brno nezdravi vubec,plus jezdivam do Bruntalu a ani tam,ani po ceste...takze brno m6 GG sedan po fl stribrna perlet s modrou kapotou (nez mi od toho Moriarty odpomuze kapotou v moji barve a nez najdu nekoho sikovneho v Brne nebo okoli,kdo mi kapotu napasuje a vyleci spousty bolistek) a SPZ s téčkem. Ze zadu pak nalepka zubate zaby. Velmi rad Vas odzdravim :D
 
Tak snad se potkáme Cendo :) Jezdím po Brně hlavně střed a Zidenice...stříbrná GY za volantem plesatej tlustoch :)

odesláno z mobilu
 
Jedna stribrna GY parkuje vedle,na kufru napsane ZAPLIK. Jinak jsme na tom podobne plesatej tlustoch jsem taky a navic potetovanej. Jinak na motorce se mi nikdy nestalo,ze by nekdo nepozdravil. At uz jsem jel na supersportu nebo na chopperu. Vzdycky kazdej mavl
 
Brno nezdravi vubec,plus jezdivam do Bruntalu a ani tam,ani po ceste...takze brno m6 GG sedan po fl stribrna perlet s modrou kapotou (nez mi od toho Moriarty odpomuze kapotou v moji barve a nez najdu nekoho sikovneho v Brne nebo okoli,kdo mi kapotu napasuje a vyleci spousty bolistek) a SPZ s téčkem. Ze zadu pak nalepka zubate zaby. Velmi rad Vas odzdravim :D
Podle toho popisu jsem Tě jednou v Brně viděla, když jsme se procházeli s přítelem a říkala jsem mu, že je škoda, že nemám odvahu Tě oslovit, že vypadáš dobře a myslím, že by jsi se k nám přidal :D kde v Brně Ti neřeknu, ale bylo to tam rozkopané a na chodníku byly takové malé mosty :D jaká náhodička :D
 
Podle popisu plesatej a tlustej nebo podle popisu auta?:D:D mohlo to byt okolo krenove a stepanske. A bat se nesmis, kdo se boji nesmi do lesa :D
 
Hlavně podle popisu potetovanej a ta žába ..:D tak víš jak, když na mě člověk působí přísně, tak má smůlu, na to odvahu fákt nemám :D
 
No Subaristi se zdravi a je jedno jestli jede s novym Otasem nebo jako ja se starou orezlou Imprezou.

dle meho jde jen o to, že to je skupina ještě méně početná než mazdy :) , až jich bude alespon co mazd, tak pochybuji, že v tom budou pokračovat, ale i tak palec hore a ať jim to vydrží :)
 
Pravdou je ze at mrkam na jakoukoli mazdicku tak nasledne zjistim ze v tom sedi duchodce kterej ani nevi v kde to bylo vyrobeno jednoho takoveho jsem potkal i v mps3 ale nadruhou stranu na me mrkaj vsechny jiny mrkacky bez rozdilu znacky :)
 
Poslední dobou se na příbramsku množí auta zn.MAZDA.Jelikož v nicku většinou neni bydliště, tak nevim kolik nás po Příbrami jezdí.Po vstupu do klanu mám
nutkání se za každou Mazdou ohlídnout,ve městě to je vo hubu a mimo to nestíhám.Tak mě napadlo,nějaký malý poznávací znak na předku;)V mém mládí bylo běžné že se stejný značky zdravili:)Já když někoho zdravim tak čumí jak puk.Jestli to je blbost,prosim správce o smazání příspěvku.Jestli né,nadhoďte nějaké nápady.
 
Back
Top