• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

autorizovaný Zkušenosti s koupi ojetého vozu u autorizovaných prodejců

Nakamah

nový člen
1
Ahoj, Dobrý den,

chtěl bych se zeptat zda má někdo zkušenosti s koupi ojetého vozu přes "Mazdaihned" od autorizovaných dealerů Mazdy? Budu rád za jakoukoli odezvu a předem děkuji.
 
Má zkušenost je dobrá, našel jsem si tam auto jako "předváděcí" které mělo 8km na tachometru a ve výsledku o cca 110tis Kč levněji.
 
I já takhle kupoval předváděcí s najezdem 800 km a slušnou cenou, vše bez problémů
 
Já kupoval ojetinu s najetymi 170.000km, připadal jsem si jak když kupuji nové auto. Auto při předání namyté, proběhlo zaškolení a super přístup. Po asi 2 týdnech se mi zdálo, ze auto moc často regeneruje(naftak), proběhla diagnostika, aktualizace softwaru, statická regenerace, výměna vzduchového filtru, to vše zdarma! V bazaru by se semnou nikdo nebavil :)
 
Back
Top