• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Zvuk příchozího hovoru

Ambriel

nový člen
5
Ahoj, předem se omlouvám jestli tady podobné téma je, ale nenašel jsem. Právě sem domů přívezl novej kousek a mám první dotaz :) Nikde v nastavení sem nenašl jak změnit a jestli vůbec lze změnit zvuk příchozího hovoru, aby mi to jen neříkalo že mám hovor.
Díky za radu :)
 
Ahoj, předem se omlouvám jestli tady podobné téma je, ale nenašel jsem. Právě sem domů přívezl novej kousek a mám první dotaz :) Nikde v nastavení sem nenašl jak změnit a jestli vůbec lze změnit zvuk příchozího hovoru, aby mi to jen neříkalo že mám hovor.
Díky za radu :)
Ahoj, toto mě taky vadí, řešil jsem to hned od začátku v Mazdě, ale prý je to vlastnost a nejde nic změnit.
 
No neviem chlapci ale mne zvoní tak ako môj mobil ...neviem či to je nastavením ale pozriem sa
 
Mám to nastavené stejně, ale opravdu to nezvoní jak mobil, pouze mi paní česky říká, že mám příchozí hovor a čím mám hovor přijmout...
 
Mazda 6 mi zvoní jako můj telefon. Mazda CX-3 mi oznámí, kdo mi volá - dokonce řekne jeho jméno. Mám ale dojem, že na začátku se ozve krátké vyzvánění. Považuji to vlastnost, nevadí mi to.
 
Mazda 6 mi zvoní jako můj telefon. Mazda CX-3 mi oznámí, kdo mi volá - dokonce řekne jeho jméno. Mám ale dojem, že na začátku se ozve krátké vyzvánění. Považuji to vlastnost, nevadí mi to.
Tak mi to také řekl servisák z Mazdy - mě to ale vadí. Chci klasické vyzvánění... :-(
 
Tak já koukal na žen seznam kompatibilních mobilu a můj Huawei P10 plus tam ani není. Je trošku smutné že nová Mazda s tutim má problémy a stará Oktavka co se propojení s mobilem týče fungovala na jedničku.
 
Už jsem na to přišel, je to opravdu typem mobilu. Vyměnil jsem Sony za Samsung a ejhle, příchozí hovor v autě normálně vyzvání jako mobil :)
 
Už jsem na to přišel, je to opravdu typem mobilu. Vyměnil jsem Sony za Samsung a ejhle, příchozí hovor v autě normálně vyzvání jako mobil :)
Tak to je smutný, že korejec v mazdě funguje líp, než výrobek kdysi tak kvalitní firmy sony.
 
Ahoj, předem se omlouvám jestli tady podobné téma je, ale nenašel jsem. Právě sem domů přívezl novej kousek a mám první dotaz :) Nikde v nastavení sem nenašl jak změnit a jestli vůbec lze změnit zvuk příchozího hovoru, aby mi to jen neříkalo že mám hovor.
Díky za radu :)
Môže ti to zvoniť ako telefón no najprv to musíš mať nastavené v mobile a potom si to ako tu písal Lazlo musíš ešte nastaviť v menu.
 
Back
Top