• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

novinářský test 2018 Mazda CX-5 2.5 Skyactiv-G194, 4K POV TEST: Parádní kombinace!

Dobrý den, zajímal by mě postřeh majitelů 2.5 motoru u CX-5, jak se změní jeho dynamika v případě plného obsazení vozu. Z recenzí a videí na internetu mě připadá, že má síly dostatek, jen je třeba motor držet v daném provozním režimu, ale oproti dieselu má prostě menší krouťák. Jsem z dieselu zvyklý, že když do auta nastoupí 4 lidi, tak není výkon pocitově dramaticky menší. Jak se stejná situace projeví u 2.5 benzínu v CX-5? děkuji
Nemám pocit že by výkon motoru klesl při plném obsazení. Jel jsem ve čtyřech plus střesniˇ box.
 
Tak info: CX5 2,5 Turbo přivézt do ČR lze. V maximální výbavě a červená by přišla na 1 mil. Kč + DPH. Tzn. je to trochu dost, ale když jí to tak sluší :)
 
Back
Top