• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Anténa / Krytky u dveří

Testament

nový člen
7
Dobrý den všem,

Jsem zde nově ale mám hned 2 otázky

1) ohledně drobné úpravy / výměny antény u Mazdy 3 BL (crystal white , rv2013)
je možné vyměnit anténu za jinou například za :
_vyr_1856567561bl.jpg


Která by ale ten vůz nehyzdila ?
Případně jak to provést ? je to pouze nalepovací (myslím že jsem něco takového viděl na alliexpresu - ale tomu moc nedůvěřuji) ? nebo se musí dělat větší zásah ?

2) bohužel se mi "odlepila" krytka u skla na místě spolujedzce, nevím jak se to stalo, jednou jsem dával do vozu věci a našel jak je to "odlepené", a nedrží to už na místě.
doAPAyf.jpg

Je lepší ji přilepit zpět (čím? aby to neponičilo lak a drželo) ? nebo koupit nové (koupit rovnou všechny 4? nebo jen 2 dopředu ?) a vyměnit ? Případně jak to udělat aby nedošlo k nějakému poškození oken, laku a tak .... budu rád za jakoukoliv radu :)

Omlouvám se za velikost obrázků ale snad budou dobře vidět.

Děkuji všem :)
 
Děkuji kounu po něčem podobném, není tedy problém "v technické" části, stačí to vyměnit "za anténku" a půjde to ?
trochu to zhorsi prijem signalu (garaze, tunely apod)
montaz je vpohode, jak ploutev - jezdi tu s ni vice lidi, tak ta kratka - jen se presroubuje
 
2) Ulomená packa - zkus poptat lištu na vrakovištích (např. Vrakoviště Mazda ) .
Koukám na foto a tahle už byla jednou lepená, tak nejspíš teplem povolilo lepidlo..
 
Výměna je jednoduchá. Stará lišta se odcvakne (některé zácvaky prasknou jako tento jeden - proto moc nechtějí sundávat na vrakáčích) a nacvakne se nová lišta.
 
Back
Top