• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

nezávislý Auto Energy (Energy - Ecology s.r.o.) - Slavkov u Brna

Zkušenost se servisem Auto Energy - Slavkov u Brna mám

  • jen pozitivní

    Hlasy: 0 0,0%
  • převážně pozitivní

    Hlasy: 0 0,0%
  • neutrální

    Hlasy: 0 0,0%
  • převážně negativní

    Hlasy: 0 0,0%

  • Celkem voličů
    1

JaMiJa

výkonný člen KLANu
534
Auto energy ve Slavkove u Brna,tam rozhodně nejezdete s žádným autem.To co opraví se musí opravdu opravit někde jinde.Tváří se profesionálně ale jsou to totální hovada.
 
skoro by to chtelo napsat konkretni zkusenost, napsat ze jsou hovada nema moc velkou informacni hodnotu.....
 
Ok,potkaly se mi rozvody,protože se mi to stalo na sjezdu z dálnice a v tu chvíli sem nevěděl co a jak,zavolal sem tomu mému davnemu známému,auto ochotně odtáhl k sobě do servisu,v ten den sem mu řekl jestli to náhodou nejsou rozvody a on ze to těžko,ale uvidí druhy den.No volal mi druhy den s tím ze rám nejde nafta,ze to bude buď nějaký ventil nebo čerpadlo,po týdnu co údajně rozdelal půl motoru,mu řekl ze neví co s tím,tak sem zhavil drát a volal sem Kubajsovi,řekl sem mu co a jak a on te to bude scv ventil,poslal mi ho,ten známý to vyměnil a stále motor nešel,takže sem předal kontakt na Kubajse tomu mému známému a spolu se domlouvali až po dalším týdnu zjistili ze se mi potkaly rozvody,další měsíc trvalo než to dál dohromady a pak mi zavolal máš hotovo prijed si pro to.Přijedu,nasednu,nastartuju a motor běžel totálně hnusně,turbo nejelo,otevrel sem kapotu a všude byl červený silikon a všude chcal olej...v tu chvíli sem dostal infarkt :)No dopadlo to tak ze sem mu nadal a hádal se s ním o peníze a auto sem nechal odtáhnout ke Kubajsovi,další story by mohl povídat Kubajs,když rozdelal to co ten servis Auto energy složil..Stačí? :)
 
Jinak píšu z mobilu tak koukám ze mi tam zlobí pismenka,za což se omlouvám :)
 
Back
Top