• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Auto ESA

@Jára Co se týče start-stop ve škodovkách, tak moje zkušenost je taková, že to funguje podobně jako v Mazdě. Pokud sis nevšiml, tak máš vlevo od volantu tlačítko na vypnutí, které musíš mačkat vždy po vypnutí motoru. Co se týče rozjezdu, tak je to nepatrně pomalejší, protože motor musí nastartovat a pak se teprve můžeš rozjet. Odpojování turba jsem si nevšiml, jezdil jsem s motorem 1,2 TSI 4- válec. A určitě jsem ho nešetřil, motor nikdy neztratil v otáčkách tah. Problém je spíš při rozjezdu, kdy je znatelná turbo díra v nízkých otáčkách.
 
Jojo, stejná zkušenost s ESA jako Jára. Až na to, že já jsem zbytečně projem 240km. Auto jsem si zamluvil, ráno jsme vyrazili na cestu a přijeli tam chvilku po otvíračce. Prošel jsem celou plochu, auto nikde. Jdu se zeptat, kde je auto, našli jsme, že ho mají mít, prodejce odešel kamsi pryč, po půl hodině (hodně dlouhá půlhodina) se vrátil s tím, že auto před chvílí někdo koupil a už odjelo, ale může mi nabídnout jiné, haha. Sranda dobrá.
 
Já musim říct, že spokojenost. Tanečky, komedie personalu, ale auto dobrý. Po 100 000 km jen blbne řízení jinak údržba.
 
Já musim říct, že spokojenost. Tanečky, komedie personalu, ale auto dobrý. Po 100 000 km jen blbne řízení jinak údržba.
Jo, ale nepochlubil ses tím svinstvem, cos musel podepsat. Musel jsi podepsat, že auto je vrak a ESA za nic nezodpovídá. No a měl jsi štěstí, že vybrané auto v nabídce bylo.
 
Jo, ale nepochlubil ses tím svinstvem, cos musel podepsat. Musel jsi podepsat, že auto je vrak a ESA za nic nezodpovídá. No a měl jsi štěstí, že vybrané auto v nabídce bylo.
Proč "musel" ? Nikdo nemusí nic a už vůbec ne podepsat. Nelíbí se mi smlouva, tak jí prostě nepodepíšu a jdu o dům dál. To samý s autem. Nekupuju věc jen proto že je skladem i když je to vrak...
S tím že po telefonu "auto na vás tady čeká" a při příjezdu záhadně zmizí nebo se zrovna prodá, tak to je stará klasika z autobazarů... S tím jsem se setkal od AAA po miniautobazar u silnice.
 
Poslední úprava:
Škoda, že jsi mě nepochopil. Pokud chceš koupit auto bez podpisu cinknuté smlouvy nemáš šanci.
Seznámil jsem se s tím, co podepisují v AAA a v ESA. A to, že píší, že auto je vrak je jen pro jejich ochranu. Auto může být v naprosto super stavu.

Ano, je tu varianta smlouvu nepodepsat, ale pak prostě nekoupíš.
 
Back
Top