• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

"Autodream" aneb co nebylo moje, ale řídil jsem to

Mno...jeden borec ze SVK má svou 3 MPS 2.generace vyladěnou na 385 koní a při její váze by toho Mustanga přinejmenším dost potrápila, možná i pojela. :D
 
Hezky pekne...kdybys manzelku nechtel, tak si ji na chvilku kolem svych narozenin pujcim

Odeslano z Lenovo Vibe pomoci aplikace Tapatalk
 
loni v Sosnové Lambo Huracan, Nissan GTR, Audi R8 V10, Ferrari 458 Speciale, Camaro ZL1, Porsche Cayman (jediný manuál).

Až vás bude svrbět ruka, že za to utratíte 2500 Kč, tak se sekněte přes ruku. Sosnová okruh je vhodný tak leda pro bugginy (samá díra, výmol, příšernej povrch) a když si sedneš do takových raket, kde vám spolujezdec/dráb naladí režim jízdy "tupá blondýna" a řve s každým šlápnutím na plyn, že máš jet pomalu, protože tam sedí majitel auta a tomu vadí "že se tím jezdí rychle" :D tak je člověk vytočenej hned při první jízdě....

Nakonec bylo jediný trochu víc zábavný auto kupodivu Camaro ZL1 se zadohrabem, kde seděl vedle celkem pohodovej týpek, kterej zmlknul, když jsem ho prostě ignoroval a projel dvě zatáčky dveřma napřed a dokázal s tím celkem jistě zůstat na trati :D

Nicméně samozřejmě proběhla propagace MazdaKLANu v bundě ,-)


IMG_6436.JPG IMG_6437.JPG IMG_6439.JPG IMG_6440.JPG IMG_6457.JPG IMG_6478.JPG IMG_6485.JPG IMG_6497.JPG
 
Poslední úprava:
Back
Top