• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Červencový Mazda sraz - Moravia Unit / sobota 23.7.2016 15:00 / Vyškov

Přijedete na MazdaSraz?


  • Celkem voličů
    11

Natural

správce
Člen týmu
5 205
Mazdar, mazdar, mazdar! Všem na vědomí se dává, že tu máme další z pravidelných srazů Moravia unit, takže jsou všichni zváni a vítáni ;)

Základní info:
Datum: sobota 23.7.2016
Čas: 15:00
Místo srazu
: Vyškov - MOL (bývalá AGIP) - https://www.google.cz/maps/place/Ag...4005c011e26d6c4!8m2!3d49.2812058!4d17.0197025
GPS: 49.2812093N, 17.0175138E

Hlavní záměr akce je stejný jako vždy, zažít skvělé odpoledne v ještě skvělejší společnosti, kterou spojuje láska k mazdám :) V plánu je se opět po nějaké době vidět a probrat co nového, vykládat a bavit se, a v neposlední řadě se seznámit s novými mazďáky a mazďačkami a utužit už tak skvělý klaňácký kolektiv ;)

Sraz je v 15:00 na naší obvyklé benzínce, na kterou se dá sjet bez komplikací ze všech směrů (MOL)
Po 15:00 bych navrhoval jet se podívat do leteckého muzea Vyškov, kam se hromadně přesuneme. Přikládám odkaz na webové stránky, kde je k nalezení vše potřebné (vstupné, otevírací doba, galerie atd..) - http://lhs-vyskov.cz/
Samozřejmě je účast dobrovolná a kdo nebude chtít prohlédnout zdejší exponáty, tak nemusí :)

Dále podle času a nálady se přesuneme za občerstvením. Buď to vezmeme přes Vyškovské trojúhelníkové náměstí, kde můžeme udělat nějaké hezké fotky a nebo pojedeme rovnou do kavárny (v Tescu je například Cafe Ignác) případně jinam na dlabanec :) Vše bude záležet na počasí (které už je objednáno :) ) a na časovém průběhu akce ;)

No a to je asi tak všechno, takže diskuze o srazu může začít. Všechny názory a připomínky jsou vítány ;)

Kdo si nenechá sraz ujít? Těšíte se?
Já osobně se těším moc, jako vždy bude určitě srandy kopec :)

Mazdár
 
Už mne zase serete :mad::mad::mad::mad::mad: to jedu na dovolenou, požaduji, aby jste to přeložili na Vranov n/D je tam hodně místa a velká hráz :D a nebo přeložit na 16.7. či 30.7. kvůli mě
 
Být to +- den vedle, tak bych se ukázal, ale tohle budu prozměnu v Ostravě :D
 
Už mne zase serete :mad::mad::mad::mad::mad: to jedu na dovolenou, požaduji, aby jste to přeložili na Vranov n/D je tam hodně místa a velká hráz :D a nebo přeložit na 16.7. či 30.7. kvůli mě
Se dívám, že se ti do termínu letos snad netrefíme :D Tak Pálava snad už vyjde bez komplikací :)
Hlásím, že dorazím, aaaaa na 80% to bude mazdou :D takže se na mě můžete těšit :)
To jsou super zprávy ;) Koukám, že z Blansko pojede ve full sestavě snad :p
To ja budu akorat na F1 v Madarsku .skoda?
Užívej F1. Na Pálavě se uvidíme a klaňáckou samolepku osadíme ;) :cool:
 
Tak na 95% doplachtím i s přítelkyní. V muzeu ve Vyškově jsme ještě nebyli, tak se velice rádi mrkneme :)
 
Back
Top