• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Červencový Mazda sraz - Moravia Unit / sobota 23.7.2016 15:00 / Vyškov

Přijedete na MazdaSraz?


  • Celkem voličů
    11
Ja by som tiez potrebovala vymenit tu unavenu svetlusku v kufri mojej trojecky za LED. Dalo by sa?
 
Efň, tak to vypadá, že přijedu Alfou.. Mazda se sice dnes vrátila z Itálie, ale rozhodla se, že bude trucovat. Ale dorazím na 100% ! :)
 
Ták v sobotu se na chvíli stavím nevím jak bude stíhat , pojedu z práce ,ale nějak to dám, a jak psala @LadyDoubleEl tak bohužel rozšířím řadu NEMazd.... jen doufám že to nebude mít vzrůstající trend.......:mad::mad: ať tu z toho není svazarm.:)
 
Tak se nám to pěkně blíží a sobota je za dveřmi :)
Kdo se k nám ještě připojí a rozšíří tak klaňácké řady? ;)

Už se moc těším na všechny
Mazdár
 
Účast na svým prvním mazďáckým srazu zvažuju, možná se tam taky na chvíli ukážu :) Do Vyškova to nemám daleko, takže spíš bude záležet na tom, jak na tom budu časově (a zda stihnu Šestku umejt).
 
..možná se tam taky na chvíli ukážu :) Do Vyškova to nemám daleko, takže spíš bude záležet na tom, jak na tom budu časově (a zda stihnu Šestku umejt).
Určitě tě rádi uvidíme a poznáme ;) Na umývání se klidně můžeš vykašlat, když nebudeš stíhat. Na to zas tak nehrajeme :) A i kdyby, tak nejšpinavější určitě nebudeš :D
Tak to vypadá, že se po dlouhé době zúčastním i já :D

To není v žádném případě podmínka :p
No tak to je parádá!
Ohledně umytého auta bys mohl vyprávět, jako držitel mnoha nejmenovaných titulů, nejšpinavější účastník srazu coo :D :D
Toš, já nevím no. :D
No toš už víš žejo :D Přece v tom Mikyho jakožto eMPéSák nenecháš samotnýho :D
 
Chcela by som vsetkym zucastnenym podalovat za skvely minizraz a zvlast za vyborny napad - navstevu leteckeho muzea. :DFotky pridam neskor.
 
Díky moc všem za super sraz. Jako vždy se ukázalo, že jsme super banda a už teď se těším na další setkání ;)
Fotogalerie je založena, tak směle do přidávání fotomateriálu :) : GALERIE

Uvidíme se na Pálavě!
Mazdááár
 
Za mě taky palec hore :) Rád jsem poznal nový lidi a zjistil o své Šestici pár novejch věcí, bodla i návštěva leteckýho muzea, kam jsem se chtěl už dlouho znovu podívat. Mám tedy dostatek důvodů přijet na další (a další) srazy ;)
 
Back
Top