• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Chci si postěžovat, chci vás varovat, chtěl bych pochválit

Bouu

výkonný člen KLANu
602
Máte špatnou či dobrou zkušenost s autoservisem, máte dobré správy?
Sem s tím.
 
Tak jsem se zde taky zaregistroval;) Akorat musim jeste doplnit profil.mam cx-5 rok 2012 revolution navi.benzin automat a problémy ktere mas se mi zatim vyhýbají.nebo spíše s autem jezdí hlavne žena a ta si na nic nestezuje.snad ji to vydrzi.
 
Jupí nesu tu sám

Ahoj Kapříku, snad nás tu přibude, snad jsi předvoj dalších :D
 
Poslední úprava:
Já jsem tady ;)
Tak jak jezdí auto? Co jsem si Bouu pročítal tvoje příspěvky, tak jsi z některých věcí byl docela rozladěný.
Já osobně bych v předfaceliftované verzi zlepšil snad jedině hlukové izolace.
Především na zimních gumách jsem vnímal hluk od kol víc, než bych si představoval.
Teď na letních už je to O.K., ale zase na těch letních 19" je to tvrdší.
Jak je to u tebe?
 
Ahoj, zimní jsem zvolil
Nokian Hakkapeliitta R2 SUV
extra tiché ale nic na rychlou jízdu, jenže u nás na hory pro suv topka
Letnáky origoš co přišli s autem - měl sem strach co to bude za bláto - no, špatný vůbec nejsou a ani hlučný a nic enormě tvrdšího také ne. co mne dneska zaskočilo - narvanej kufr z makra + čtyři lidi v autě a ten pokles auta na zadku sem zvědav na dovolenou:bag:
Navi vyřešená
hlášky o čištění vysvětlený ... :depressed:
Drnčení okna nechám na výměnu oleje + co se ještě někde vyvrbí - auto má přes 5 tis. a nejpozději do 10tis jde na kompletní výměnu všech náplní, aspon tet tu první zkrátím na polovic
 
Tato nova navi je celkom fajn, ale chyba mi jedna funkcia zo starej. A to separatne nastavovanie hlasitosti navigacie a varovani.
Ja nechcem pocuvat priblble navigacne pokyny, ale chcem, aby ma navigacia hlasovo/zvukovo upozornila na radary, zmeny dopravnej situacie atd. To je jediny zvuk, ktory chcem z navigacie pocut.

A to proste nejde. Ak chcem pocut varovne hlasky, musim mat pustene aj hlasove pokyny navigacie. To znamena bud vsetko alebo nic. Na starej navigacii TomTom s tym nebol problem.
 
Já jsem tady ;)
Tak jak jezdí auto? Co jsem si Bouu pročítal tvoje příspěvky, tak jsi z některých věcí byl docela rozladěný.
Já osobně bych v předfaceliftované verzi zlepšil snad jedině hlukové izolace.
Především na zimních gumách jsem vnímal hluk od kol víc, než bych si představoval.
Teď na letních už je to O.K., ale zase na těch letních 19" je to tvrdší.
Jak je to u tebe?

Když prší, tak zesílíme hudbu. Že jo, Bouu :D
 
Já jsem tady ;)
Tak jak jezdí auto? Co jsem si Bouu pročítal tvoje příspěvky, tak jsi z některých věcí byl docela rozladěný.
Já osobně bych v předfaceliftované verzi zlepšil snad jedině hlukové izolace.
Především na zimních gumách jsem vnímal hluk od kol víc, než bych si představoval.
Teď na letních už je to O.K., ale zase na těch letních 19" je to tvrdší.
Jak je to u tebe?
hluk na zimákách neznám, Nokian Hakkapeliitta R2 SUV jsou tiší než letnáky, ale i dražší - něco za něco :D
Izolace budu dělat až bude aspon týden pařák, pak to oblepím co se tam vejde + tomu udělám poctivé dutiny a snad i zbude na folii, nebo bude folie a zvukovka bude jindy. Sem porád jak prvnička :rolleyes:
 
Back
Top