• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Mini generálka

juska555

nový člen
10
Krásný nedělní podvečer. Chtěl jsem se zeptat na údržbu. Jsem úplný nováček, tak se nezlobte. Mám mazdu 3 bm 2015 2.0 88kw. Mám možnost vzít výhodně Miller oils značku ...
Chtěl jsem se zeptat na výměnu oleje ? Zda klasicky co 10k nebo podle servisu klidně větší interval ... Že prý jsou oleje kvalitnější jak dřív a tak stačí delší interval ? :D
Zajímaly by mě vaše zkušenosti jestli je nejlepší olej od Mazdy nebo můžu klidně vzít Miller ...
Dále bych chtěl doporučení na brzdovku... Jestli je to jedno nebo tam můžu dát tuto ? https://www.millersoils.cz/performance-brake-fluid-dot-11?c=411
Dále na olej v manuální převodovce .... Jestli Miller nebo máte ověřenější značku ?
Taky na chladící jestli Miller nebo máte něco lepšího nebo je to jedno ?
Dále se chci zeptat na Vámi doporučené aditivum ? Já používám toto https://www.millersoils.cz/petrol-power-ecomax?c=102
Dále jestli máte někdo zkušenosti se silnějším světlem do zpátečky aby nebyly problémy na technické ...
Ps: mám najeto nějakých 86000 km. Přeji hezký zbytek víkendu a těším se na diskuzi... Honza
 
Vpravo nahoře stačí použít tlačítko hledat a potom už se jen probírat kvantem nasbíraných informací a diskuzí ;)
atd.
 
Krásný nedělní podvečer. Chtěl jsem se zeptat na údržbu. Jsem úplný nováček, tak se nezlobte. Mám mazdu 3 bm 2015 2.0 88kw. Mám možnost vzít výhodně Miller oils značku ...
Chtěl jsem se zeptat na výměnu oleje ? Zda klasicky co 10k nebo podle servisu klidně větší interval ... Že prý jsou oleje kvalitnější jak dřív a tak stačí delší interval ? :D
Zajímaly by mě vaše zkušenosti jestli je nejlepší olej od Mazdy nebo můžu klidně vzít Miller ...
Dále bych chtěl doporučení na brzdovku... Jestli je to jedno nebo tam můžu dát tuto ? https://www.millersoils.cz/performance-brake-fluid-dot-11?c=411
Dále na olej v manuální převodovce .... Jestli Miller nebo máte ověřenější značku ?
Taky na chladící jestli Miller nebo máte něco lepšího nebo je to jedno ?
Dále se chci zeptat na Vámi doporučené aditivum ? Já používám toto https://www.millersoils.cz/petrol-power-ecomax?c=102
Dále jestli máte někdo zkušenosti se silnějším světlem do zpátečky aby nebyly problémy na technické ...
Ps: mám najeto nějakých 86000 km. Přeji hezký zbytek víkendu a těším se na diskuzi... GTA 5 Mobile Free Download


Co se týče výměny oleje, obecně platí, že výrobci doporučují výměnu oleje každých 10 tisíc kilometrů, ale některé oleje mohou být schopny poskytnout delší interval. Pokud byste chtěl prodloužit interval mezi výměnami oleje, doporučuji vám postupovat podle doporučení výrobce oleje, který chcete použít. Je také důležité dodržovat doporučenou viskozitu oleje, kterou uvádí výrobce vozidla.

Co se týče značky oleje, každý výrobce má své vlastní specifikace a doporučení pro použití olejů, ale většinou jsou oleje od výrobce vozidla vhodné pro vaše vozidlo. Pokud se rozhodnete pro jinou značku, doporučuji vám vybírat oleje, které splňují specifikace doporučené výrobcem vozidla.

Co se týče brzdové kapaliny, doporučuji vám vybírat kapalinu, která splňuje specifikace doporučené výrobcem vozidla. Pokud se rozhodnete pro jinou značku, doporučuji vám vybírat kapaliny, které splňují specifikace doporučené výrobcem vozidla a jsou schváleny pro použití s vaším typem brzd.

Co se týče oleje v manuální převodovce, doporučuji vám vybírat oleje, které splňují specifikace doporučené výrobcem vozidla. Pokud se rozhodnete pro jinou značku, doporučuji vám vybírat oleje, které splňují specifikace doporučené výrobcem vozidla a jsou schváleny pro použití s vaším typem převodovky.

Co se týče chladicí kapaliny, doporučuji vám vybírat kapaliny, které splňují specifikace doporučené výrobcem vozidla. Pokud se rozhodnete pro jinou značku, doporučuji vám vybírat kapaliny, které splňují specifikace doporučené výrobcem vozidla a jsou schváleny pro použití s vaším typem chlazení.

Co se týče aditiv, mnoho aditiv slibuje zlepšení výkonu a úsporu paliva, ale doporučuji
 
Co se týče toaletního papíru, doporučuji vám vybírat papír, které splňují specifikace doporučené výrobcem záchodové mísy. Pokud se rozhodnete pro jinou značku, doporučuji vám vybírat papíry, které splňují specifikace doporučené výrobcem záchodové mísy a jsou schváleny pro použití s vaším typem zadnice.

Jsem nevěděl že se plastová inteligence učí a zkouší na našem klanu :joy:
 
Back
Top