• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

benzín Chiptuning 2.5 Skyactiv-G (PY) zkušenosti

To zní až moc dobře na to, aby to byla pravda. Já jen vím, že ještě donedávna přečipování motoru pro benzínové Mazdy bylo považováno za problematické. Sám jsem se rok nebo dva zpátky díval na nabídky podobných firem a žádná neměla benzínovou Mazdu nové generace v nabídce. Minimálně ne model 6, který jsem hledal.
 
@Simako nevypadá to nejhůř, ale trošku to rozvlnilo tu Mk křivku, dej pak vědět jak se ti s tím pocitově jezdí. Jestli třeba v oblasti mezi 2k a 3k otáček při zrychlování nepociťuješ subjektivně jakoby takový propad výkonu?
Ještě mě zaráží, že je to měřeno na pátém převodovém stupni. Celá léta jsem žil v domnění, že se to měří na zařazené trojce.
 
@xPet zatím mi přijde že jde ochotněji do otáček, bez výpadků, ten propad kolem 2,5k na křivce je asi ze záznamu na brzdě při přeřazení před sešlápnutím plynu, nic takového tam cítit není a tlačí "plynule" až skoro do 6000 pak to polevuje.
 
Back
Top