1. Aby bylo snadnější používat naše webové stránky, používáme soubory cookie. Protože však Evropská unie ve své nekonečné moudrosti stanovila povinnost jasně vás o této skutečnosti informovat, činíme tak tímto textem. Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Zde se dozvíte více.
  2. Ahoj Host,

dovolte nám předem několik poznámek k problematice ochrany osobních údajů na těchto stránkách. Veškeré osobní údaje, které zpracováváme a které jsou uživatelem zadávány při registraci, spadají pod oprávněný zájem - údaje jsou nutné k provozu internetového fóra a k věkovému omezení jeho uživatelů (nad 13 let). Zpracovávané osobní údaje lze kdykoliv odstranit pomocí funkce Odstranit účet. Mimo osobních údajů zadávaných při registraci zpracováváme (a periodicky odstraňujeme) IP adresy příchozích návštěvníků formou logů. Tyto de facto technické údaje jsou nezbytné pro diagnostiku, vyhledávání možných bezpečnostních incidentů atp. a taktéž spadají pod oprávněný zájem. Jiné osobní údaje nezpracováváme, ani nevyžadujeme.

Co se mi tady líbí

Diskuzi v 'Všechno o fóru' zahájil Miky, 10. 4. 2015.

1. Miky

Miky rodinný člen KLANu

243
    320
    63
    Obrovský palec nahoru za to že nemusíme nijak upravovat fota,to není nikde.

luciash se to líbí.
  2. luciash

luciash člen KLANu

94
    15
    8
    Všechno. Stále lepší a lepší :)

3. shr3k

shr3k správce Člen týmu

1 865
    1 216
    153
    Spritmonitor.de
    Do postranního panelu jsem přidal přehled posledních příspěvků a posledních témat.

mrvevi, Doofer, Petapr a 3 jiným se to líbí.
  4. luciash

luciash člen KLANu

94
    15
    8
    Super, že fórum funguje i na starších iPhonech v prohlížeči Opera...

5. 1N7RUD3R

1N7RUD3R moderátor Člen týmu

1 217
    219
    63
    Nepribude nejaky chat casem?

6. shr3k

shr3k správce Člen týmu

1 865
    1 216
    153
    Spritmonitor.de
    Pokud po něm bude poptávka, je možné chat nasadit.

7. 1N7RUD3R

1N7RUD3R moderátor Člen týmu

1 217
    219
    63
    Ja bych byl pro. Ulehci to svadeni offtopic a muzem vykecavat jak je libo :)

8. shr3k

shr3k správce Člen týmu

1 865
    1 216
    153
    Spritmonitor.de
    OK, chat zřízen...

9. shr3k

shr3k správce Člen týmu

1 865
    1 216
    153
    Spritmonitor.de
    Přidal jsem možnost zadat číslo vašeho auta ze Spritmonitor.de v profilu...
    Předvolby prohlížení   MazdaKlan.cz fórum.png

luciash a pjetro se to líbí.
  10. Vitus

Vitus správce Člen týmu

4 663
    2 816
    183
    Spritmonitor.de
  11. Natural

Natural správce Člen týmu

3 259
    1 893
    183
    Mně se hodně líbí ukládání konceptu, když píšu zprávu. Už párkrát se mi stalo, že se mi povedlo vypnout prohlížeč a ta radost, když text zůstal, byla nepopsatelná :D :)

mrvevi, pjetro a r6d3k se to líbí.
  12. shr3k

shr3k správce Člen týmu

1 865
    1 216
    153
    Spritmonitor.de
    Věděl jsem že se zeptáš... potřebujeme, aby spotřeby.cz umožňovaly připojení přes https, neumím to zatím vložit přes interní proxy stejně, jako to umí BB kód v příspěvku nebo podpisu a jinde... podívej se, jak je nalinkovaný obrázek v tvém podpisu...

13. luciash

luciash člen KLANu

94
    15
    8
    Taková maličkost: odkaz "Nahoru" dole na stránce je fajn; šlo by jej přidat taky pod každý příspěvek jako to je např. na http://forum.mazdaklub.sk/ ? Nebo takovou tu šipečku co se objeví a skroluje spolu se stránkou, takže je pořád k dispozici... ;)

Poslední úprava: 20. 4. 2015
  14. JaMiJa

JaMiJa výkonný člen KLANu

489
    113
    43
    modra je dobra ;)

r6d3k a Natural se to líbí.
  15. shr3k

shr3k správce Člen týmu

1 865
    1 216
    153
    Spritmonitor.de
    Uvidíme.
    Corporate identity... ;)

luciash se to líbí.
  16. Vitus

Vitus správce Člen týmu

4 663
    2 816
    183
    Spritmonitor.de
    modrá je nejlepší, mohl bych to tesat do kamene :D

17. Doofer

Doofer moderátor Člen týmu

949
    510
    93
    ahoj, chci se pro přehlednost řazení témat zeptat, proč je např. ve foru Mazda6, které je dělené na GH, GJ... atd. (horní složky) část témat / diskusí a pod tím v titulcích další solo vlákna s prefixama GH, GJ... atd. nevím zda to není nastavením fóra u mě ale přijde mi to nepřehledné. díkes

18. shr3k

shr3k správce Člen týmu

1 865
    1 216
    153
    Spritmonitor.de
    Protože podřízená fóra vznikla později než daná témata a jejich prefixy a nikdo je tam zatím nepřesunul... Prefixy slouží k rychlému filtrování tam, kde se témata míchají.

19. Doofer

949
    510
    93
    jo v pohodě, jen věcná, že to je prostě nepřehledné a do budoucna bych dole pod forama nechal jen vlákna, které jsou fakt "obecná" pro všechny typy aut v daném foru. dík za odpověd. pic

20. Doofer

949
    510
    93
    prefixy bych doporučoval použít v hlavních fórech (např. pro GH) a to v rozdělení třeba benzín x nafta nebo podle motorů. orientace by byla pak velice jednoduchá do budoucna až toho bude hodně. jen názor... ;)

Sdílet tuto stránku