• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Co vás pobavilo?

Teorie je moc pěkná věc, jen by mě celkem zajímalo kam by se člověk měl jistit na klasickém návěsu, tam prostě není kam a v zimě to na té plachtě opravdu hodně klouže. A třeba na dálnicích u nás jsou myslím přes zimu asi dvě rampy na úklid a to jestli vůbec. V Německu taky jenom sporadicky aby se neřeklo a v jiných zemích jsem snad rampu nikdy neviděl
 
Teorie je moc pěkná věc, jen by mě celkem zajímalo kam by se člověk měl jistit na klasickém návěsu, tam prostě není kam a v zimě to na té plachtě opravdu hodně klouže. A třeba na dálnicích u nás jsou myslím přes zimu asi dvě rampy na úklid a to jestli vůbec. V Německu taky jenom sporadicky aby se neřeklo a v jiných zemích jsem snad rampu nikdy neviděl
Ona teorie je moc pěkná věc,ale praxe bývá mnohem složitější.Dobře to znáš ze své profese.😁👍
 
Tak treba vam na ty argumenty pujde soud, az někoho zabijete. Neee, delam si srandu, nikoho to zajimat nebude.
 
To myslí vážně?

😳To je snad Apríl,ne?
 
Mám tu něco k uhlíkové neutralitě.Vykládka čínského a australského uhlí v Rotterdamu.Dnes večer nakládáme 6000 tun uhlí pro německou elektrárnu.Zobrazit přílohu 49059Zobrazit přílohu 49058
V pondělí jsme ve 4 ráno odpluli z Rotterdamu a nyní ve středu jsme v elektrárně Staudinger na Mohanu.Tak budou mít bojovníci proti fosilním palivům a podobní devianti teplo, světlo a mohou využívat vymoženosti techniky dosytosti. I když teď asi budou na dovolené na Bali.IMG_20231204_015536_hdr.jpgIMG_20231206_122200_hdr.jpg
 
Autoverziu týchto "reťazí" momentálne denne stretávam na asi 100m úseku popri ceste. Niekto to očividne skúšal ale každých asi 20m jeden stratil. Očividne super investícia :grinning:
 
Takisto tie eska pásky vídam po ceste dosť často tam, kde je nejaký kopček a tabuľa zimná údržba sa nevykonáva :)
 
Back
Top