• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Co vás pobavilo?

Rozdiel v zakrytovaní motorov Toyoty Yaris Hybrid (žiadny kryt tam nechýba, takto to je od novoty) a Mazdy CX-60, kde nevidno ani kde je akumulátor. Každé má svoje výhody a nevýhody.

motory.png
 
Kde to je focené, že to nemá přední RZ a uvnitř sedí nějakej Ahmed? A ten emblem vepředu Lexusu moc neodpovídá..?
 
Narazil som na to na internete, jedno z vysvetlení bolo, že sa to tak predáva v arabských krajinách kvôli jazde v piesku. Ale aj tak to vyzerá divne.
 
Občas se tu rozjede debata o tom jak správně umývat auto. Tak zde pár tipů.
1) Pokud chcete do automatický myčky, ale bojíte se škrábanců v laku, tak se snažte projet automyčkou co nejrychleji

2) Čištění interiéru vyžaduje pořádnou péči a hlavně smysl pro detailing

3) Používejte kvalitní čistící prostředky, hlavně ty co umí dobře odstranit cokoliv

4) Sledujte nejnovější trendy, které vám pomohou s očistou

5) Zapojte do práce i přítelkyni ať ví, co to obnáší
a nebo svého přítele Rosaria
 
Poslední úprava:
Občas se tu rozjede debata o tom jak správně umývat auto. Tak zde pár tipů.
1) Pokud chcete do automatický myčky, ale bojíte se škrábanců v laku, tak se snažte projet automyčkou co nejrychleji

2) Čištění interiéru vyžaduje pořádnou péči a hlavně smysl pro detailing

3) Používejte kvalitní čistící prostředky, hlavně ty co umí dobře odstranit cokoliv

4) Sledujte nejnovější trendy, které vám pomohou s očistou

5) Zapojte do práce i přítelkyni ať ví, co to obnáší
a nebo svého přítele Rosaria
Tak jsem zjistil, že to celou dobu dělám blbě.🤦Díky za poučné videa.Myslím, že i @Natural tu nasbírá cenné rady.🤣
 
Úplně vidím jak nejdřív chtěl vyřezat jen obloučky pro ty koncovky, ale nepovedlo se mu je udělat pěkné tak ubíral a ubíral až to vypadalo tak hrozně, že to radši seřízl celé 😁 takhle jsem si jednou stříhal vlasy a nahoře je chtěl nechat delší a furt to nebylo ono až jsem byl nakonec plešatý 😁
 
Back
Top