• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

automat cukanie automatu

DanoDano

nový člen
6
zdravím, mám mazdu 6 gh 2,0i 108kw automat, a riesim jeden problem. pri zohriati mi pri cca 1500ot a pri 4 a 5 stupni cuka prevodovka, je to pri konstantnej rychlost okolo 50 pri 4ke a pri cca 70-80 na 5ke. ak pridam cukanie hned prestane. RJ je bez zavad. riesil to niekto uz?
 
Mě to cuká, jako když bys na manuální převodovce měl zařazenou 4 a jel pomalu do zatáčky, nebo odbočoval na křižovatce a trochu přidal plyn.

Pokud vím, tak je tu ještě jeden stejně postižený.
 
Aha,tak to nevím, ten s kterým jsem toto hodně probíral, je z Božího daru. Mě to přestane dělat, když vynulují paměť řídící jednotky převodovky. Po 50km to dělá zase. Dost mě to štve, ale v servise na to nemají odpověď.
 
mne to robi stale jak sa zohreje prevodovka trochu. za studena to nerobi. kratke trasy vobec. idem objednat solenoidy a uvidim ze co.
 
Back
Top