• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér CX5, AWD, dojezdova rezerva

Europe assistance:
"AutoCare pomůže na veškerých cestách v České republice a v zahraničí. Vyšleme zásahové vozidlo a zajistíme okamžitou pomoc např. v případě defektu pneumatiky, vybití baterie či nedostatku paliva."
Pomoc s pneu pochopitelně nepojede do zahraničí z Česka, ale od nějakého místního smluvního partnera. Oprava na místě, případně odtah do pneuservisu.
 
Europe assistance:
"AutoCare pomůže na veškerých cestách v České republice a v zahraničí. Vyšleme zásahové vozidlo a zajistíme okamžitou pomoc např. v případě defektu pneumatiky, vybití baterie či nedostatku paliva."
Pomoc s pneu pochopitelně nepojede do zahraničí z Česka, ale od nějakého místního smluvního partnera. Oprava na místě, případně odtah do pneuservisu.
Tak pokud jo tak supr. Jeste by mne zajimalo jak by to bylo kdybych zustal nekde viset s defektem v sobotu o pulnoci. ;)
Kazdopadne, ja budu urcite vozit dojezdovku sebou.
 
Tohle je soutěž bez jasného vítěze, raději ať se to všem vyhýbá ;)
Ona asistence zafunguje s větší či menší prodlevou, tedy vlastní akceschopnost je stále k nezaplacení, limity a práh bolesti si každý stanoví sám.

M3 nám projela na Chomutovsku vyrubanou silnicí, zrovna postupně brali panelový podklad, byla tma (sobota 20.00) a jedna zatoulaná armatura škrtla o obě bočnice pneumatik u řidiče 😭 Asistence přes Kooperativu dorazila za skoro dvě hodiny, resp. dovalil se smluvní odtah někde od Kolína a na místě (navzdory tomu, že jsem obě kola řádně nahlásil) jen rozhodil rukama, že tohle není na natažení na vlek, protože hrozí další poškození ráfků, měl jsem rovnou volat hydraulickou ruku 🥳 Nezabiješ, ale chuť byla... ruka dorazila za další hodinu a půl cca, tentokrát od Kladna. A stejně nás po zralé úvaze a další dost defenzivní komunikaci s Kooperativou hodil k domu, protože nejjednodušší bylo pak svépomoc nasadit zimní polo-set a až v pondělí přes BestDrive dokončit akci. Vyřešit na místě, anebo v nějakém non-stop pneuservisu (?) ... sci-fi, jen divení, co chci v sobotu a v noci k tomu = když nemůžou, tak nemusí...
 
Urcite ano. Ale obavam sa ze si to kazdy bude musiet vykomunikovat a zariadit s lokalnym servisom sam, a poistovni akurat predlozit ucet.
Nechci se hádat, ale věř, že vím o čem píšu ;) pokud bych měl tedy zmínit pojišťovny typu Generali Česká, Kooperativa, Allianz, Uniqa atd., tak tam ti samozřejmě asistence s defektem v zahraničí standardně pomůže - jasně, že ti tam nepřijede odtah, nebo mobilní servis za 20 minut, ale rozhodně nebudeš čekat někde na silnici půl dne...to nepíšu jako odsouzení rezervy, naopak - já bez ní sice jezdím, ale jen proto, že se mi nechce řešit složitě dojezdovku a jak už tady někdo psal - využití vidím někde na cestě do Chorvatska třeba a tam zase nevím, kam bych dal pak to sundaný plnohodnotný kolo, když bych měl totál narvaný auto...takže jezdím roky bez rezervy a říkám si, když jednou něco, tak si prostě počkám na asistenci...beztak poslední defekt, se kterým nešlo dojet, jsem měl před asi 20 lety a i když jsem měl rezervu, tak jsem si zavolal i tehdy asistenci na její výměnu...a proč? Protože to bylo v zimě v mrazu a na sněhu a já byl v kvádru :)
 
Back
Top