• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Demontáž plastových dílů

Zbyněk

člen KLANu
65
Zdarec hoši.;)
Sundaval někdo plasty z podběhů,je to problém? Plasty na dveřích a prazích jsou zřejmě lepené,a bez poškození asi sundat nepudou že? Ošetření proti korozi.
 
Je to nacvakané ne lepené, hrubá síla ale při těchto venkovních teplotách možná něco praskne
 
Zdarec hoši.;)
Sundaval někdo plasty z podběhů,je to problém? Plasty na dveřích a prazích jsou zřejmě lepené,a bez poškození asi sundat nepudou že? Ošetření proti korozi.
Doporučuju nespěchat, shlédnout pár tutoriálů na YT. Celkem lehce můžou ty špunty popraskat. Použít nějakou delší plastovou páku, v místě dotyku s karoserií polepit lak papírovou karosářskou páskou. V zimě třeba i trochu přihřát fénem.
 
Doporučuju nespěchat, shlédnout pár tutoriálů na YT. Celkem lehce můžou ty špunty popraskat. Použít nějakou delší plastovou páku, v místě dotyku s karoserií polepit lak papírovou karosářskou páskou. V zimě třeba i trochu přihřát fénem.
Já se ti omlouvám za neznalost,co jsou-je to YTkdeto najdu?
 
Hledal jsem,ale našel jen toto
není to mazda,ale pokud je to uchycené podobně,tak i to stačí.
 
Ahoj, při vysypávání listí z podběhu mi upadl plast mezi prahem a lemem LP blatníku. Nevíte jak by to tam mělo držet?
I když se obávám, že tam bude něco ulomené.
IMG_8621.jpeg
 
Back
Top