• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

diesel Rozdíl před faceliftové verze vs. po faceliftové (2011) + doplňkové info

Aby svítila na řadičku :D Nebo aby si měl modrou ruku, když ji máš na řadičce :D


Nedavno sa mi vypalila ta modra led, tak som tam dal bielu a o nieco silnejsiu (inu som narychlo nezohnal). Len vybrat a rozobrat ten horny panel s osvetlenim a tlacitkami bola dost chirurgicka praca. Bol totiz prasknuty na viacerych miestach a zacal sa rozpadavat. Musel som ho pred finalnou montazou poskladat a zlepit sekundovym lepidlom. Pozeral som cenu orig.dielu v Mazde = klasika, cenovy nezmysel, ale ani inde na internete som to zrovna za lacno nenasiel.
 
Poslední úprava:
Existuje ambientní osvětlení i pro GJ? Líbilo se mi to už ve starých audinách...
 
modrá dioda v GH byla spíš pro efekt, než k funkci se mi tak zdá ..... i proto od ní bylo asi upuštěno v GJ, GL....
 
Jestli to chápu správně tak u faceliftu jde spíš o vzhledový úpravy? nebo byly vychytány nějáký zásadní nedostatky? zajímá mě hlavně 2.5 benzín.
 
U 2,5i islo viacmenej o kozmeticke upravy a vybavu. Ale nastala zmena aj na prevodovych stupnoch. 6.stupen je “dlhsi”, asi kvoli emisiam, tzn. napriklad pri rychlosti 130km/h su na 6.stupni nizsie otacky u FL verzie.
 
Děkuju, pohledal jsem na netu a kromě delší 6ky je i komfortněji naladěnej podvozek, jsou větší brzdový kotouče a masivnější uložení řízení, pak už jen kosmetika jako maska , nárazník , zadní světla a něco málo v interieru
 
I větší brzdy? Já mám za to, že je na přední nápravě vždy 299 mm...
Neříkám, že nemáš pravdu, ale nikde jsem na tohle nenarazil...
 
Brzdy jsou samozřejmě stejně velké, viz EPC/MESI. Pokud je zdroj informací kvalitní, nebude vyprávět takové pohádky.
 
Tak to se omlouvám za dezinformaci, vyčetl jsem to v některé ,,časopisové,, recenzi
 
Back
Top