• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér Děti v autě

Richie

výkonný člen KLANu
374
Mám 2letou holku a neustale mi okopava sedadla... Nemel by jste nedko tip na nejakou ochranu sedadel zezadu ?
Dale bych se chtel zeptat jestli jste nekdo resil nejaky dvd prehravac , ktery by sel pridelat na sedadlo..
 
z mé zkušenosti (už mám odrostlejší potěr)....

okopaný sedačky: zvykej si, to dětem nevysvětlíš... :) Anebo sundavat botičky a dávat do auta papučky :D
DVD přehrávač jsem taky míval, mizerná obsluha, baterky neustále v čudu .... doporučuju tablet + držák na tyčky opěrky hlavy spolujezdce. Ale ne každý dítě to vydrží mít před sebou, chce to vyzkoušet .....
 
Tak to bude jednodussi...Tablet mam , tak jen sehnat nejakej ten drzak...
 
My jsme jen tri zatim, tak to resim tak, ze posunu sedacku spolujezdce vzdy co nejvice dopredu. Pripadny druhy dospely beztak jezdi vzdy vzadu.
 
my jezdime taky ve trech, ale zena jezdi se mnou vepredu...tak jsem taky posunul sedadlo vic dopredu a je to lepsi..ale stejne chci poridit to , co poslal Alamaster
 
Back
Top