• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Diagnostika - OBD adaptéry a aplikace

Tak bohužel, nefunguje s Forscan Lite, Torque funguje normálně. Neví někdo co s tím? Mobil je Samsung Galaxy S10e.
 
já jsem už dnes taky před fází testování, mám variantu WiFi a dost mě dostalo, že jsem v úterý večer objednal z Alíka (CZ sklad) a dnes to dorazilo.... Mazec :cool:

DSC_8768.JPG
 
já jsem už dnes taky před fází testování, mám variantu WiFi a dost mě dostalo, že jsem v úterý večer objednal z Alíka (CZ sklad) a dnes to dorazilo.... Mazec :cool:

Zobrazit přílohu 32382
tak už otestováno (iPhone 11, iOS 14.3), hodnoty čte, teď ještě musím trochu nastudovat jak si na dashboard vynést to zajímavé... Co tam máte vy?

Já tam cvičně něco naklikal ale zajímalo by mě teď hlavně nabíjení a vše okolo baterie...

forscan lite dash.png

livedata z dnešní projížďky, řekl bych že krom pár okamžiků poklesu na 13.60V je nabíjení pořád 14.25V, ale snad znalci k tomu řeknou víc...
 

Přílohy

  • LiveData_2021-01-14_18:52:49.fsl.zip
    162,6 KB · Zobrazení: 45
Poslední úprava moderátorem:
Dnes dorazilo tento kus, objednával jsem dřív, než jsem přišel na iCar. Zatím neodzkoušeno s app Car Scanner.
Tak uvidíme co to bude.
556216166297ee1317052c7f70ce9090.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
@OMAN. To mi přijde jako velká krabice, ten tvůj scanner. Na kolik to vyšlo?

Je trochu větší, ale myslím si, že pokud to splní účel, tak to snad kolenem nevylomím A vyšlo to na 296,-
Upřímně vybral jsem to jen podle počtu a čísla hodnocení a to samé i tu app. Ale jak říkam, ještě neodzkoušeno.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
@Alda1234 klapka sání https://i.ebayimg.com/images/g/9DQAAOSwW0BfrMpU/s-l300.jpg

Přes FORScan si načti ShortFuelTrim a LongFuelTrim. Součet hodnot by se ideálně měl pohybovat v rozmezí + nebo - 8%. Čím blíže bude součet hodnot 0 tím líp.
Příklad: ShortFuelTrim = +6%, LongFuelTrim = -3%, součet je +6-3= +3%
Tím se dají u benzínu odhadnout třeba vstřikovače nebo díra v sání atd...
 
Poslední úprava:
Díky za trpělivost a rady. Moc si toho vážím. Zítra to připojím a dám vědět co to píše.
 
@Alda1234 tak tohle vůbec neznám. Předpokládám že ta páčka je na přepnutí MS-CAN. Zkoušej dál, případně tu krabičku rozšroubuj jestli uvnitř vůbec něco je.
 
@Alda1234 tak tohle vůbec neznám. Předpokládám že ta páčka je na přepnutí MS-CAN. Zkoušej dál, případně tu krabičku rozšroubuj jestli uvnitř vůbec něco je.
jj páčka je přepínač hs/ms can. Nevím co dál bych mohl zkoušet, sw je ok, převodník sw najde, ale s autem se to nespojí, mám to na HS, ale zkoušel jsem i MS. Máš nějaký odkaz na ozkoušený převodník za nějaký rozumný peníz ? Krabičku jdu rozlousknout.
 

Do týdne z českého skladu máš doma tu iCar2. Plno členů ji tady má a funguje.
 

Do týdne z českého skladu máš doma tu iCar2. Plno členů ji tady má a funguje.
Dík, mám to primárně k počítači, takže můžu brát kteroukoliv verzi
aktualizace: tak objednán iCar2. Snad až to dorazí, tak nebudu naštvanej, že to nefunguje
 
Poslední úprava:
Back
Top