• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Diagnostika - OBD adaptéry a aplikace

Obchod zrušen. Tady je to dostupný ve skladu v ČR.


@shr3k je to v něčem lepší než ELS27?
Mám doma MC+ i FS. MC+ jsem koupil jen proto, že jsem u někoho nechal v autě svůj OBDLink MX a ten dotyčný mi ho nevrátil.
Zatím jsem testoval FS, odezva 2 ms a originál FTDI čip včetně nejnovějších ovladačů.
 
Tak jsem to mc+ koupil, když to bude v nejhorším stejný, tak aspoň nebudu muset řešit kabel a jestli mám v ruce mobil, notes, nebo radio v autě
 
Se hloupě zeptám. S tím jde diagnostikovat i programovat nebo jenom diagnostikovat ?
 
Mělo by jít obojí (pokud máš koupenou licenci)
Mě štve že neexistuje AS-BUILD kalkulačka pro GH. Zajímalo by mě co vše jde nastavit.
 
Právě když to není prozkoumaný, nerad bych změnil něco, co je náhodou na jiným bitu, nebo to souvisí s něčím jiným, na to odvahu nemám, to by byl drahej špás :D
 
Ahoj, můžu se zeptat jaký rozdíl bude při použití Forscan s adaptérem MC+ nebo iCar Pro u CX-30? Díky.
 
Ahoj včera mi dorazila diagnostika, https://www.aliexpress.com/item/4000193666901.html?spm=a2g0n.order_list.0.0.21ef1802CcQCnp

Ale mám problém jako kolega Alda1234 zde v příspěvku nemohu spojit z vozidlem, rada ?dle inzerce je to přímo pro Mazdu a Forda nebo musím koupit jiní kus nejlépe Vgate iCar Pro ? Díky za rady :)

No mě se to rozchodit nepodařilo. Řešil jsem nákupem jiného adaptéru :
ten funguje, ale neumí programovat, tak ještě možná koupím jiný
 
Dneska dorazil Vgate tak se těším, až ho odzkousim a co vše to najde :)

IMG_5816.jpeg
 
Poslední úprava:
Back
Top