• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Dubnový leštící srázek na Harfě - 12. dubna 2014

Miky: Moc pěkné! Jak často Mazdičku leštíš a čím konzervuješ?

S 3M produkty mám rovněž hodně dobré zkušenosti, jejich pasty používám na zaleštění nových laků v zástřiku a taky korekci "pomeranče" po vodním broušení laku. U nových Mazdiček a taktéž ve svých voscích ale používám jemnější pigmentaci. Zkoušeli jsme s lakýrou "destrukční test" na nárazníku z M3 (barva Red Soul), který byl po ťukanci určený na nový nástřik, a po zhruba třetím účinnějším leštění (strojově) už byl lak pryč. Původní krycí vrstva neměla ani 20 mikronů. Docela síla.
 
Intruder: Jestli máš chromovanou koncovku tak si akorát na příští sraz přivez hadr, mám na to nějakou tekutinu v autě, leštil sem i mojí (koncovku)
 

Přílohy

  • _MG_5093.JPG
    _MG_5093.JPG
    405,9 KB · Zobrazení: 13
]Miky.
Krááása, jedeš na srázek?? Jedeme do Brna na Tuning sraz,někdy příště.:)
 
Ahoj Doris,
tak leštění podstoupila poprvé.Dekontaminace cleyem potom strojově http://www.colorshop.cz/brusne-lest...ltrafina-se-1ltr-lestici-pasta-tm-modra-i155/ na to ručně http://www.colorshop.cz/brusne-lest...ishing-glaze-1ltr-lestici-pasta-cervena-i156/ a ještě tenhle rychlovosk http://www.superlaky.cz/3m-quick-wax-rychly-vosk-39034-autokosmetika-3m
laku moc není 80mikronů:) Moc bych chtěl vyzkoušet tvůj vosk.

Děkuji za vyčerpávající odpověď a odkazy. Ta Ultrafina je super, mám oblíbenou i Finesse-it, s tou jsem pracovala jako s prvním výrobkem od 3M. Koukám, že tam mají docela příznivé ceny, dobré vědět.

Ad vosk - pokud budeš v Praze na setkání s Robinem, tak on má moje vosky k dispozici, takže se můžeš podívat, jak fungují a vyzkoušet si je. Za mnou bys musel přijet až k Ostravě, ale i toto je možnost. Pro mne je ta práce s vosky hlavně hobby a následek "modelářského detalingu".:D
 
Mikyho už jsem včera odkazoval na tebe Doris :)
Jinak mooc pěkná práce, palec nahoru Miky ;)
1N7RUD3R: No v neděli ti budu muset ukázat, na co všechno vosk od Doris je :p Marek je měl na GJ taky celkem zašlé a jak prokoukly. + přidávám koncovku na GH :)
 

Přílohy

  • 23595_3798_2014-10-13-2513u.jpg
    23595_3798_2014-10-13-2513u.jpg
    136,9 KB · Zobrazení: 15
  • 2015-03-28-2802.jpg
    2015-03-28-2802.jpg
    263,1 KB · Zobrazení: 15
Mikyho už jsem včera odkazoval na tebe Doris :)
Jinak mooc pěkná práce, palec nahoru Miky ;)
1N7RUD3R: No v neděli ti budu muset ukázat, na co všechno vosk od Doris je :p Marek je měl na GJ taky celkem zašlé a jak prokoukly. + přidávám koncovku na GH :)
Fasa barva v kombinaci s chromem, fakt krása ... :)
 
Doris měl bych zájem o půl litru.Napiš kam mám přijet a jsem tam,domluvíme jen kdy.:)
 
Natural - no a poradi si ti i se sazema? Ty koncovky jsou zacmouzeny jak hovado. Ikdyz to vypadá dobre... ale, sob musi byt fešák :) ...jako pan majitel :D

ale klidne tohle tema nechame na Harfu, das mi instruktaz :)
 
Saze tím vyčistíš taky, z kvalitního nerezu by to neměl být vůbec problém. Trochu toho vosku se nanese na dané místo, nechá působit a pak se pomocí měkkého hadříku roztírá a leští. S Robenim jsme zkoušeli vyčistit i lak od hodně odolných a zažraných nečistot a neměly šanci. Robin je na to velice šikovný a uvidíš, jak nádherně Ti dá auto do cajku. Výhodou také bude, že po ošetření tím voskem už k povrchu špína tolik nepřilne a půjde příště odstranit mnohem snadněji.:)
 
Přesně tak ;) No v neděli uvidíš sám naživo. Sob bude jako ze škatulky. :)
Mimochodem přidávám nějaké foto z uplynulého víkendu aby bylo vidět, že se neflákám. Je to práce za sobotu a neděli, kdy se pracovalo od rána do večera. Teda musím uznat, že bez pomoci přítelkyně, bych určitě nestihl všechno :)
Lak na vínové Suzuki neviděl vosk 9let a takto prokouknul ;)
 

Přílohy

  • 2015-04-05-2855.jpg
    2015-04-05-2855.jpg
    366,6 KB · Zobrazení: 21
  • 2015-04-04-2835.jpg
    2015-04-04-2835.jpg
    523 KB · Zobrazení: 19
  • 2015-04-04-2830.jpg
    2015-04-04-2830.jpg
    398,4 KB · Zobrazení: 19
  • 2015-04-05-2868.jpg
    2015-04-05-2868.jpg
    333,7 KB · Zobrazení: 19
  • 2015-04-05-2871.jpg
    2015-04-05-2871.jpg
    439,4 KB · Zobrazení: 19
...tyo. Velmi sikovny vynalez

Jj, umí to opravdu hodně věcí a když se dodrží technologické postupy, tak ten krásný výsledek je i velice trvanlivý.


Pro Robina: Nádherná práce! Jsi opravdu velice šikovný a umíš. Já to říkám pořád, že s Tebou je radost spolupracovat.


trubka 32: Jj, díky Tobě už to vím. Já to vždy totiž brala jako standard, že se to po navoskování hodně leskne.... :DNo nic, budeš si muset pořídit hodně tmavé sluneční brýle a nebo nekoukat na kapotu......:cool:
 
Poslední úprava moderátorem:
Back
Top