• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér Fixácia originálnych autokobercov

engineer

člen KLANu
163
Čaute chalani, vedel by mi niekto, prosím, okótovať fixačné body na originálnych autokobercoch pre Mazdu 6 GH Combi? Moja fixácie nemá, tak by som si ich chcel dodatočne dorobiť a nech sú už spravené podľa originálu.
Ďakujem.
 
Ahoj, možná se zeptám hloupě, ale není jednoduší udělat fixační body podle těch koberců? ..., které tam nejspíš stejně chceš mít a tudíž pořídit.
 
Jasné, to by bola tiež možnosť, ale ja už mám doma koberce "na mieru" bez fixácie a až teraz som sa rozhodol, že by bolo fajn to dorobiť :) A keď budem objednávať gumené rohože (alebo v budúcnosti iné autokoberce) tak je ideálne zadať už iba typ vozidla a fixácie v kobercoch budú automaticky pasovať.
 
Mhmmm...., asi bych řešil, až ta situace nastane. I když ti někdo hodí přesné rozměry od těch obloučkových hran, stejně to pak ve finále nemusí úplně sedět.
 
xPet: ako som už spomenul, tak si chcem dorobiť fixáciu na súčasné koberce, preto by som uvítal tie kóty, nič viac a nič menej. Ak mi nedokážeš napísať spomínané kóty, tak zbytočne filozofuješ.
 
Trochu OT. Mě přijde divný že tam nejsou, měl jsem za to že se jedná o základní výbavu u GH
 
Je to divné, tiež som bol prekvapený. A tiež má zaskočilo, že nemá ani zadné cuvacie senzory... Ti Rakúšana mali dosť zvláštne poskladané stupne výbavy.
 
@no_hits Žádná základní výbava to není. Vždycky se montovalo v rámci PDI. V koberci jsou předřezané otvory, které stačí proříznout úplně a provléknout držáky.
@engineer Základní rakouské výbavy jsou právě stejné s našimi. Jen nějaké sondermodelly se liší názvem nebo i výbavou.
 
Ja mám GTA výbavu, tak preto sa mi to nezdalo. Nevadí, každopádne nie je problém to dorobiť si myslím.
 
ja jsem si objednal koberce s fixaci a az pak jsem zjistil, ze v aute zadna fixace neni :) takze mi vesele jezdi :) kdyztak dej vedet jak jsi dopadl...a kde jsi sehnal ten protikus do koberce
 
Back
Top