• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Fotky a zážitky z cest

Když nám to počasí tak přeje,bylo by škoda nechat Mikeše zahálet v garáži.Náhodné setkání s mladší sestrou.😉Škoda že tam nebyl majitel,mohli jsme moudře pohovořit.😂

IMG20231001160725.jpg IMG20231001162814.jpg IMG20231001164007.jpg IMG20231001155653.jpg
 
Poslední úprava:
V pátek jsem byl s šestkou na výletě a trochu se projel po okreskách. Otestoval jsem i nové přední třmeny, které se po těch několika desítkách km rozhýbaly a už to pěkně brzdí. Trochu jsem se bál výjezdu na tenhle kopeček, který jsem musel jet na jedničku, protože tam bylo pořádné stoupání a posledních 10 m se změnil asfalt na kameny velké jak pěst. Šestka to ale všechno zvládla bez problému a ani kola neprotočila.

IMG20231013174625.jpg
 
Snazime se pred koncem sezony jeste neco najezdit - par momentek ze Zvikova cestou na Sumavu. Par dekad jsem tam nebyl a pri zapadu slunce to byla opravdu krasa, navic nikde nikdo a kousek od hradu je mini-pivovar (a ta cesta za tmy a v zime o hodinku pozdeji za to stala :D)

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg
 
Tak já sice nejel do Hamburku, ale i tak jsem si dnes těch 500+ km po ČR neskutečně užil...:cold_sweat:

A co mě zase hodněkrát zvedlo ze sedačky na dálnici? Ty imbecilové, co jeli v tý mlze a chumelenici na denní svícení a vzadu nic...je to marný, je to marný, je to...marný :imp:

20231202_094159.jpg
 
A co mě zase hodněkrát zvedlo ze sedačky na dálnici? Ty imbecilové, co jeli v tý mlze a chumelenici na denní svícení a vzadu nic...je to marný, je to marný, je to...marný
Tohle je nekonečný příběh.Někteří lidi jsou hold idioti a nechápou že to za ně automatika nevyřeší.Na autech měly být jedny světla a bylo by po problému.Tyto denní světla jsou nesmysl, zvláště, když nesvítí zadek.
 
Back
Top