• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

motor Generálka motoru - servis na Moravě

LukasF40

nový člen
3
Zdravím všechny, neporadí mi prosím někdo, kde mi opraví mojí drahou RX-8. Do Benrotoru se nemohu dovolat a mechaniků, kteří u nás ve Zlíně jsou schopni udělat případnou generálku motoru je jako šafránu a jsou
zaneprázdněni. Děkuji za pomoc.
 
Čau,
Zlínsko je bída, ale zkusil bych Kubu Zichyho ten by mohl poradit.
 
Zdravím všechny,
moje drahá RX8 od srpna stále stojí , neví někdo ještě o někom jiném m než Kubovi Zichovi, který neví kam skočit. Děkuji za radu. Ve Zlíně se jí asi mechanici bojí ??.
 
Co jít cestou nový motor? (nebo repasovany) a výměna to by se možná někdo chytil? Ale netuším kolik to aktuálně vycházi i s dovozem.
IMHO u toho mužeš skončit tak i tak pokud nevíš co je ve starém všechno blbě.
Co Vašek Sláma v Praze neválí se mu tam jeden přebývající engine po repas?
P.S. vím že jsou mezi námi i někteří kteří mají nový motor zavřítý v garáži ve skříni ;)
 
Poslední úprava:
A jde to i Paypalem:
Pokud spěcháš rozhodně to stojí za zvážení.
 
Pan Beneš z Benrotoru je tiez vcelku zavaleny pracou. Viem, ze ma rozrobene dva motory a caka este na objednane diely. A teraz po sviatkoch tam ide moja RX-8. Pokial nedviha telefon, tak mu treba nechat sms a on sa vacsinou ozve.
PS: Ano drviva vacsina mechanikov na wankel nechce sahnut. Co je mozno aj dobre ?
 
Back
Top