• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

diesel Dekarbonizace

Dohny

nový člen
1
Zdravím všechny,prosím o radu..zakoupil jsem Mazdu 3 2.2 D-150 typ motoru SH,r.v.2017,nájezd 166000km,Koupeno ČR,servis jen Mazda Spořilov..Čím více studuji tenhle motor,tak nevím jestli to byla správná volba,ale dostala mě cena vozu :) Tak a teď ten dotaz:Co mám vše na autě při tomhle nájezdu uělat,dekarbonizace,podložky pod vstřiky atd..Byl bych rád,kdyby mi někdo doporučil nějaký poctivý servis kdo tyhle motory dobře zná...co jsem zjišťoval v okolí,tak moc povědomí o tom mechanici tady nemají,jsem od Valašského Meziříčí.Volal jsem i do Mazdy a tam mi pán na servise řekl,dělejte pravidelný servis a pokud se něco pokazí,tak auto to dá vědět,ale to už je podle mě pozdě,ne?Radši bych tomu chtěl předejít,pokud to je možné...Chtěl bych rovnou udělat i olejový servis a vše co bude potřeba,aby mi motor vydržel..hlavně ta dekarbonizace je prý nutná,alespoň podle informací na netu..Moc děkuji za každou radu.
 
Back
Top