• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

benzín GPF/BPF pro benzínové motory

O tomhle si myslim sve...Tahat penize od vlastniku aut je jednodussi nez tahat penize od majitelu leteckych,lodnich spolecnosti ktere nejvic zamoruji nas krasny svet...
 
Psal jsem do Mazdy co na to a zde je odpověď:


DPF filtry Mazda nebude potřebovat, splňujeme totiž nové emisní normy s aktuálními motory. Ježek
 
Ano o tom jsem na 99% presvedceny ze Mazda do svych sky-x i doufam sky-g nebude davat zadne "kurvitka" a vystaci si se svym knowhow aby nas usetrila hloupych rozhodnuti Bruselskych preplacenych chytraku kteri jezdi ve Vé 8ičkách...:mad:
 
Do nepřeplňovaných SKYACTIV-G 2.0 a 2.5 filtry zatím nepůjdou, prolezou EURO 6.2 jen s úpravou vstřikování. Nevím, jak by to bylo, kdyby se začal dovážet přeplňovaný SKYACTIV-G 2.5T. Jinak filtry už jezdí dávno v některých modelech (MB S 500, Tiguan 1.4 TSI, Up GTI) a teď na jaře bude přezbrojovat drtivá většina automobilek.
 
O tomhle si myslim sve...Tahat penize od vlastniku aut je jednodussi nez tahat penize od majitelu leteckych,lodnich spolecnosti ktere nejvic zamoruji nas krasny svet...

imho nejde jen o penize. "Liberalni" levice v Bruseli a jinde bude mit s nama problem dokud budou dejchat... spravny euroobcan totiz jezdi na kole a MHD a bydli ve velkomeste.. auto nepotrebuje. Nakonec on ani poradne nechce ani nic vlastnit.

Ted nas jejich vymysly stoji deseti a statisice na DPF a skodach po bioslozkach... ten samej kraval ale imho budou delat z cehokoliv, co na individualni auto a motodoprave jde najit.
 
By mě zajímalo kdyby lidí přestali ty auta kupovat.hned by byla krize.Brusel kurví co se dá.auta dělaj zlomek oxidu.cetl jsem někde že se podílí 6%.Si myslím že nejvíc dělaj v ovzduší bordel letadla.
 
I v prepoctu na prepravovanou osobu/naklad? Ja sam nevim, jen me to tak zaujalo.

Ale, ze by se lidi jakoze sprajcli a prestali to kupovat? To sotva :D.
 
Do nepřeplňovaných SKYACTIV-G 2.0 a 2.5 filtry zatím nepůjdou, prolezou EURO 6.2 jen s úpravou vstřikování.
Chápu to tedy správně, že Mazda 6 GJ/GL SKYACTIV-G 2.0 a 2.5 od zahájení výroby v 2012 až doteď nemá žádnou verzi filtru pevných částic?
 
Tusite jak to ma Mazda 3 BP vyrobena v prosinci 2020? Benzin jsem kupoval i proto at se tomuhle vyhnu.
 
Tusite jak to ma Mazda 3 BP vyrobena v prosinci 2020? Benzin jsem kupoval i proto at se tomuhle vyhnu.
Může mít pasivní. Pozná se to jen podle VIN a ceny svodů. Aktivní s nucenou regenerací mají jen SKYACTIV-X.
 
Back
Top