• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér HUD oprava / Head Up Display

ja som to zjavne opravil 😅
Ked je auto vypnute a HUD sklopeny, tak pri pohlade zhora by mala byt v tom pante medzera vpravo rovnaka ako vlavo. a ja som ho mal uplne napravo. Normalne som ho natlacil nalavu stranu, trosku to prasklo jemne, ale odvtedy vyzera ze ide krasne 😅
 
Ahoj,
hledal jsem zda to tu někdo už neřešil, nějak jsem ale nenašel, tudíž mne napadlo se zeptat. Je vlastně možný retrofit jednotky head-up displeje. Respektive do Mazdy 3 2014 Challenge bez head-up displeje napáchat nějak head-up? Na Alegru jsem našel prodávat jednotky a i celou kapličku s vyklápěcím sklíčkem a nestálo to uplný nesmysl. Nezkoušel to někdo? Nejsem si jistý, zda tam bude kabeláž nějak připravená, případně alespoň nějaká relativně easy cesta jak to dodělat?

Jako na Aliexpressu se nechají najít ruzná řešení...například jakási jednotka místo mřízky reproduktoru vlevo u A sloupku apod, ale to se mi nezamlouvá, mám rád čistý interiér bez hromady podobnách ,,gadgetů,,.

Díky za každou informaci
 
@Outlaw Mám pocit že na mazda3revolution.com se tím lidi zabejvali a dokonce tam byl i návod jak jde tento "retrofit" originálního HUD do BM dodělat.
 
Ahoj, jako že se i v infotaimentu vyresetuje ten posuvník naklopení ? Nebo to v infotaimentu zůstává stejný, jen prostě mechanicky to sklíčko se pokaždý vyklopí do jiný polohy ?

Ahoj, já mam ten druhý problém, prostě se pokaždé resetuje nastavení na default. Nevíte co s tím?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Back
Top