• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika i-STOP - systém start and stop, názory, zkušenosti, řešení, deaktivace

No existuje, ale musíš mít ještě k tomu návodu i krabičku ODB (převodník k PC) a nějaký SW ... a taky trochu umět s počítačem, ale ne tak jako že si pustíš Explorer nebo Excel nebo FB :)
 
Asi tak. Když to kolega Shr3k dělá a dá se sním domluvit, tak se tím nehodlám vůbec zatěžovat. Můžeme jen poděkovat.
 
taky mám zamykání nastavené po vyřazení/zařazení P. Ale když vidím, že spolujezdec co chce vystupovat, má ruku na klice, raději otevřu ještě před zastavením otočným čudlem u kliky (dlouho jsem si na něj zvykal, ale už se zažilo) , než aby mi urval kliku :D
 
U minulého vozu jsem si musel zvykat otevírat všechny dveře před zastavením. Taky jsem měl pochyby že přijdu o kliky od spolujezdců. Nebo jsem je informoval že musí dvakrát za kliku. Raději jsem to zrušil. Ale pro pražské Dobrá věc. Kde ti klidně na červenou, vleze do auta chmaták.
 
Stačí si koupit OBD s přístupem na MS CAN. Zbytek už pořešíš přes ForScan a kódy vypočítáš v XLS tabulce z tohoto fóra.

Ona teda je to mazačinka...pěkně přes BT, ale....jak psal @Milda6 běžná věc co zvládně každý druhý....proč to nenechat tomu, kdo to umí a nedělat to co umíme my:)
 
Jinak přece jen to zamykání funguje v Mazdě selektivně. Pokud zamknuté auto odemkne řidič na svých dveřích, odemkne se celé. Pokud odemkne spolujezdec u sebe nebo lidi vzadu, odemknout se jen ty konkrétní dveře.
 
Po deaktivacii je i-STOP uplne vyradeny (tlacidlo je nefunkcne), alebo je to len deaktivovane pri starte a tlacidlom je mozne i-STOP aktivovat?
 
Back
Top