• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér Identita příchozích hovorů

Adventurer

nový člen
16
Ahoj Mazďáci, funguje vám u CX5 2021 identita příchozích hovorů, tzn. že se zobrazí kdo volá? Nefunguje mi to, mám sice starší telefon, ale nefunguje to ani prodejci který má podporovaný telefon dle mazdího seznamu. Kontakty se mi zobrazují správně i s fotkami, nebo když někomu volám tak to samé, ale když mi někdo z kontaktů zavolá tak vidím jen číslo. Jinak vše ostatní funguje na jedničku. Poradíte?
 
CX-5 2021 je tím míněno poslední model s infotainmentem stejným, jako 3/CX-30?
 
Tak už jsem na to přišel, stačilo aktualizovat seznam kontaktů a u všech kontaktů v tydlifonu mít mezinárodní předvolbu.
 
ano - bez mezinárodní předvolby to kontakt z telefonu nezobrazí, taky jsem si na to musel přijít :) akorát mě se zase nezobrazuje fotky kontaktů - zkoušel jsem všechno možné, ale nejde to prostě - nevíte někdo čím by to mohlo být? Foun mám Huawei P20pro.
 
ano - bez mezinárodní předvolby to kontakt z telefonu nezobrazí, taky jsem si na to musel přijít :) akorát mě se zase nezobrazuje fotky kontaktů - zkoušel jsem všechno možné, ale nejde to prostě - nevíte někdo čím by to mohlo být? Foun mám Huawei P20pro.
tak to mi přijde předchozí verze lepší, ukazuje mi to jména kontaktů i fotky a to bez mezinárodní předvolby
 
njn ta předvolačka mi nevadí, prošel jsem si seznam na google a doplnil asi u 50 kontaktů tu předvolačku, to bylo za chvíli hotové, ale ty obrázky mi celkem chybí, tak třeba v další verzi FW to opraví :)
 
tak jen doplním, že jsem na konci léta vyměnil mobil a fotky kontaktů už korektně fungují :grinning:
 
Back
Top