• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Nezobrazování příchozího hovoru.

Peterecie

nový člen
2
Ahoj, prosím Vás, když se mi telefon připojí a někdo mi volá tak se mi na displeji objeví jen telefonní číslo a ne jméno toho kdo volá, přitom když se divám v autě do telefonního seznamu tak kontakty mají své jména. Předem děkuji za pomoc
 
Presne to iste mi vrta v hlave...Zaujimave je to, ze niektore mena sa mi vsak zobrazia, niektore nie...o to viac ma to hneva...Myslel som, ze to suvisi s tym, ci je konkretne meno s cislom ulozene na karte alebo v telefone...ale nepodarilo sa mi to zatial vyriesit :-(
 
Je to tak,aspon u GJ.Pokud je kontakt na SIM,tak se jméno nezobrazí.Pokud v paměti tel,tak ano.Proto mám kontakty duálně.
 
Děkuji za radu, ale obavám se, že tím to nebude protože jak jsem poprvé svůj telefon připojila tak to šlo a pak jsem zrušila párovaní udělala znova vše a od té doby to nejde...
 
Ahoj, moje CX-3 mi dělá totéž. Už jsem to při garančce reklamovat, prý přehráli SW, a nic. Tak jsem zkusil přepnout na paměť telefonu, a zase nic. Prostě ve výpisu jména jsou a při zvonění ne. Neporadíte někdo?
 
Už jsem na to přišel: po přepnutí telefoního seznamu ze SIM karty na paměť telefonu je potřeba ještě telefon odinstalovat z hands free a znova nainstalovat. A funguje to.
 
Od začátku, co mám auto (dával jsem už 2x nejnovější FW Mazda connect), se mi v historii volání zobrazují jen čísla, přitom v adresáři mám normálně kontakty se jmény. Dával jsem i reset a nic. Je to někde v nastavení nebo je to telefonem? Máte také někdo s tím problém?
 
Ahoj všichni, chová se mi to přesně jak tady popisujete, zobrazuje se jen číslo, řešení jsem zatím nenašel. Výchozí místo uložení mám nastaveno na Google účet, kvůli záloze, aby se při změně telefonu, kontakty automaticky synchronizovaly. @PetrKk mě přivedl na myšlenku jestli by to nemohlo být tím, že nejsou kontakty přímo v telefonu.Tak jsem kontakty importoval ještě do telefonu a zkusím dle jeho poznatku odebrat a opětovně připojit telefon k autu, jestli se něco změnilo. Po vyzkoušení dám info.
 
Ahoj všichni, chová se mi to přesně jak tady popisujete, zobrazuje se jen číslo, řešení jsem zatím nenašel. Výchozí místo uložení mám nastaveno na Google účet, kvůli záloze, aby se při změně telefonu, kontakty automaticky synchronizovaly. @PetrKk mě přivedl na myšlenku jestli by to nemohlo být tím, že nejsou kontakty přímo v telefonu.Tak jsem kontakty importoval ještě do telefonu a zkusím dle jeho poznatku odebrat a opětovně připojit telefon k autu, jestli se něco změnilo. Po vyzkoušení dám info.
Tak po nahrání kontaktů přímo do mobilu,odebráním a znovu spárováním s autem to funguje :)
 
Back
Top