• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Jaká je vaše profese?

Vitus

správce
Člen týmu
5 942
povězte svým Mazda kolegům, čím se profesně zabýváte. Třeba tady uzavřete obchod nebo získáte zákazníka, dodavatele.........
 
No mě živí montáž a expedovani toho co naši cnc obrabeci vytvoří...vyrábíme vše pro ohybacky trubek,tzn ze naše výrobky dělají výfuky.
 
...jeee, jo. Promin. Ja nejak videl Vitkovo nick a myslel jsem, ze to pise on. Sry, moje chyba :)
 
Freelancer v IT (návrh řešení, podpora na bázi SLA, specializovaný hosting, programování, GIS), fotograf a publicista (převážně automobily a tuning, už ne tak intenzivně), překladatel pro Lenovo, Adobe...
 
Intrudre tobě mašina jede tak máš čas být na netu celkem často že? :)
 
Kdepa, ja na masine nedelam. Uz ne,... driv jsem delal na horizontach...W160ce a stopajde. Ted par let uz sedim v jiny firme a hraju si v CAMu, kde pripravuju programy. No, kdyby jste hosi potrebovali neco vyrobit. Neni problem. zelezo, plast, hliník, mosaz... staci bud 3Dmodel a nebo vykres -z toho uz si model udelam.
 
...samozrejme i pres petiosy cnc centra jsem prosel. Bylo toho vic, ale to je pak treba na osobni povidani :)
 
Tady máme jen Hass mašiny,ja dřív dělal na cnc,ale přešel sem na expedici,montovat a serizovat.Ani tím nejsem vyucenej,sem samouk snad na vše...
 
Tady máme jen Hass mašiny,ja dřív dělal na cnc,ale přešel sem na expedici,montovat a serizovat.Ani tím nejsem vyucenej,sem samouk snad na vše...
HAASy tu mame taky. No jako hobby stroje dobry. Na nasi vyrobu staci. Jsou levny, jednoduchy a celkem dostupnej servis. Ale radeji bych si hral s Hermlovkou... a nebo nejakym velkym portalem.
 
Neznas Josefa Hudce, Shr3ku? Pres foceni v motorsportu..
Ne, to mi teď z voleje nic neříká, já fotím spíš naleštěná/upravená auta, sada blesků kolem auta a tak... Maximálně švenk a nebo za jízdy z jiného auta. Na vyznamější motorsport akci jsem nefotil už pěkných pár let (D1 Drift GP na Silverstone).
 
Shr3ku, vem ty blesky v neděli s sebou, naleštěnejch aut tam bude hnedle několik ,-)
 
Back
Top