• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Jaké je vaše hobby?

Pedro70

člen KLANu
56
Ahojte.
Ak som dobre hladal,toto vlákno som tu nenašiel,ak ano tak velké sorry.
Pochválte sa ake je vaše hobby.Možno sa tu nájdu členovia čo maju okrem Mazdy aj spoločné iné hobby.
Ja konktétne sa venujem radioamatérskemu vysielaniu.
Možno je tu nejaký Rádioamatér,či???
 
Detektor - hledac pokladu

Odeslano z Lenovo Vibe pomoci aplikace Tapatalk
 
Tak moje největší hobby je geocaching, turistika a kolo. Vlastně cokoliv, co je provozováno v přírodě :)
 
Poslední úprava:
@Ter Leeloo II Jestli to hobby nevzniklo až po tom, co si Mazdu nadmíru oblíbila @PaKo -va drahá polovička :D
Jo, jo, drahá polovička a k tomu dvě malý čtvrtinky. A musím říct, že i já, zarytý obdivovatel německého designu, rád láskyplně spočinu zrakem (nejen) na naší Mazdě :happy:, zatímco to dvojité W nebo čtyři kroužky mě nechávají čím dál tím víc chladným :meh:.
 
No já se teda přiznám. Nikdo by to možná neřekl, ale nějak mě přitahuje a děsně baví všechno, co aspoň trochu souvisí s osvětlením :D :)
Aktuální stav mého skromného království před očekávaným doručením dalších cca 60ti kousků :)
2016-02-11-5766.jpg
 
Možná už to lehce přerostlo v závislost :cat:
Ale když to baví, tak je :happy:
 
Moje království, moje hobby už nějakých 23 let.
Rovnou podotknu, kdyby chtěl někdo složit PC, opravit, servisovat nebo pomoct s výběrem, klidně dejte vědět. ;)
 

Přílohy

  • 20160919_144704.jpg
    20160919_144704.jpg
    357 KB · Zobrazení: 28
Back
Top