• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Jaké je vaše hobby?

@Psycho
Mimochodem, co stojí nějakej takovej foťák?
Aby si dobře chápal, mobil dělá dobrý fotky, ale semtam to stojí za nic a nějakej detail, kostečka vedle kostečky.
 
Čau @Psycho - tiež fotím, ale iba amatérsky a učím sa. Čo máš za mašinku a aký objektív máš nasadený najčastejšie???
 
Kvalitka, super telo aj objektív. Ja mám „len“ Nikon D3200 a seťák 18-55 + 70-300 starý Nikon bez AF. Teraz si budem kupovať Sigma 18-200 a budem to puužívať ako „UNI“ na dovolenky a pod. Fotil som aj s pevnou 105 F2,8 Nikon, ale mal som ju iba požičanú. Ale fotky dokáže nádherné. Tiež som pár záberov cvakol s pevnou 50 F1,8 a tiež krása. Treba dodať, že ma to neživý a fotím pre zábavu a spomienky.
 
Jinak vážkařská sezona se nám už pěkně rozjela :) Zobrazit přílohu 9454 Zobrazit přílohu 9455
Vcera som si spomenul na tento prispevok s fotkami vážiek.
Vcera podvecer niekolko vážiek mi spravilo "vojnový bombardovaci utok v leteckej formácii - skupinovy nalet " do bazenovej vody.
Myslel som najprv , ze mi bezocivo nasieraju do vody, ale ony asi takym sposobom chceli klast svoje vajicka.
Pfuuuuj.
Preco vlastne ich vytvorila priroda ? Je z nich aj iný osoh, okrem toho, ze su asi krmivo pre akusi zver ?
Viete to niekto ?!
 
Vcera som si spomenul na tento prispevok s fotkami vážiek.
Vcera podvecer niekolko vážiek mi spravilo "vojnový bombardovaci utok v leteckej formácii - skupinovy nalet " do bazenovej vody.
Myslel som najprv , ze mi bezocivo nasieraju do vody, ale ony asi takym sposobom chceli klast svoje vajicka.
Pfuuuuj.
Preco vlastne ich vytvorila priroda ? Je z nich aj iný osoh, okrem toho, ze su asi krmivo pre akusi zver ?
Viete to niekto ?!
Jestli máš potřebu informovat svět že máš bazén, tak to napiš normálně.Všechno živý má svůj význam

Odesláno z mého HUAWEI LYO-L21 pomocí Tapatalk
 
Jestli máš potřebu informovat svět že máš bazén, tak to napiš normálně.Všechno živý má svůj význam

Odesláno z mého HUAWEI LYO-L21 pomocí Tapatalk

Pisal som, ze mam bazen ? hmmm, hmmm
Mam dojem, ze si domýšlíš vety, myslienky, ktore som nepovedal, nenapisal. Podobne reaguje aj zensky mozog .... chlapi to poznaju :-/
A keby to aj bolo tak, ako si to domyslas, bolo by to iba asi tak na urovni podpisu "Odesláno z mého HUAWEI LYO-L21" ,
ale mna na rozdiel , ani len nahodou nenapadla konspiracna myslienka, ze mas akysi vedlajsi umysel s takym podpisom.
(Mimochodom, bol som pomahat cistit bazen znamym, su to starsi ludia)
 
Vcera podvecer niekolko vážiek mi spravilo "vojnový bombardovaci utok v leteckej formácii - skupinovy nalet " do bazenovej vody.
Myslel som najprv , ze mi bezocivo nasieraju do vody, ale ony asi takym sposobom chceli klast svoje vajicka.
Pfuuuuj.
S těchto vět usuzuji že se jedná o něco tvého.Voda v řece je říční voda,v potoce potoční,v bazénu jsem si myslel že bazénová,no asi ne.
A keby to aj bolo tak, ako si to domyslas, bolo by to iba asi tak na urovni podpisu "Odesláno z mého HUAWEI LYO-L21" ,
A tomu už vůbec nerozumím,jó mám vlastně ženský mozek,u nás slepičí:D
 
Back
Top