• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér Kabinový filtr

JarryC

výkonný člen KLANu
180
Zdravím všechny, může mě někdo prosím poradit, kde je kabinový filtr v Mazdě CX-5 (KF). Docela mě vadí smrad pronikající dovnitř výdechy ventilace (vím, dá se změnit na vnitřní cirkulaci, ale než si to uvědomím, tak se již dusím). Podle vyjádření prodejce, je v Mazdě CX 5 jen obyčejný, ne uhlíkový. Pokud má někdo toto vyřešené, předem děkuji za rady. Na fóru jsem to nenašel.
 
Ked som to robil ja tak som napocital 0 figlov. Preto som ti napisal ze to mas do 1 minuty vybavene. :) Uplna brnkacka. Horsie bolo ked som vcera zo zvedavosti vybral zadny sedak (lavicu). To dat naspat, bol uz trosku hlavolam na 15 min. Ale ten kabinovy filter mam ten co tam bol. Nemenil som zatial.
 
Zdravím všechny, může mě někdo prosím poradit, kde je kabinový filtr v Mazdě CX-5 (KF). Docela mě vadí smrad pronikající dovnitř výdechy ventilace (vím, dá se změnit na vnitřní cirkulaci, ale než si to uvědomím, tak se již dusím). Podle vyjádření prodejce, je v Mazdě CX 5 jen obyčejný, ne uhlíkový. Pokud má někdo toto vyřešené, předem děkuji za rady. Na fóru jsem to nenašel.
https://catalog.mann-filter.com/EU/...-G (T00000000237279)/Kabinový filtr/FP 24 009
A koupit se dá třeby tady:
https://www.autodoc.cz/mann-filter/12770452
 
Ahoj, tak dnes jsem koupil kabinový filtr MANN FP 24 009, pasuje perfektně a také funguje(vyzkoušeno zatím jen na pohnojeném poli). Jedna jízda s originálem a druhá s filtrem od Mannu, obrovský rozdíl. Ještě musím vyzkoušet nějaký nafťák. Ale to bude jistě brzy.
 
Dnes dorazil MANN FP 24 009 a tak jsem ho tam hned dal. Vzhledem k tomu, že poslední dobou potkávám mnoho pleček a čmoudilů bez DPF, tak jsem zvědavej jak bude fungovat ;) Každopádně díky JarryC, že mě k této akci vyburcoval! :D
 
Back
Top