• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Klíčenky a jiné suvenýry / cetky Mazda

Pozítří by mi měla přijít nová blbůstka... jsem zvědav jak to bude vypadat, pak se podělím... :D
Mazdar, jak to vypadá? Taky něco sháním, ještě bych uvítal obal na klíč ?. Díky Tomek
 
Nejsem z těch, který se něčím chlubí, ale pokud by to někoho mohlo inspirovat, tak přidám nějaké své drobnosti z měsíc starého auta :) IMG_20210809_170907.jpgIMG_20210809_170335.jpgIMG_20210809_170839.jpgIMG_20210809_170448.jpgIMG_20210809_170507.jpg
IMG_20210809_170413.jpgIMG_20210809_170703.jpgIMG_20210809_174125.jpg

Jen škoda, že ten USB Flashdisk je krátký do přední konzole a musí být pod opěrkou :(
Jinak odkládací věci pasují ve dveřích i u spolujezdce a pod opěrku přesně, USB 32GB taky funguje, akorát ty čudlíky na tlumení dveří jestli fungují nějak nepoznám :) protože dveřmi nemlátím.
 
Poslední úprava:
Ahoj, řešil někdo z vás už pouzdro na klíč i na malý TP zároveň? Musím ho vytahovat z auta bo pojistka a jezdime dva.
 
Ahoj, řešil někdo z vás už pouzdro na klíč i na malý TP zároveň? Musím ho vytahovat z auta bo pojistka a jezdime dva.
To neřeším, malý TP mám stále v autě. Teprve teď jsem koukal, že při krádeži může pojišťovna krátit plnění max o 10 %. Naštěstí se Mazdy nekradou, tak to snad vydrží i do budoucna. A to radši oželím nějaké peníze, než se několikrát týdně s manželkou přetahovat o TP.
 
To neřeším, malý TP mám stále v autě. Teprve teď jsem koukal, že při krádeži může pojišťovna krátit plnění max o 10 %. Naštěstí se Mazdy nekradou, tak to snad vydrží i do budoucna. A to radši oželím nějaké peníze, než se několikrát týdně s manželkou přetahovat o TP.
Právě proto přemýšlím nad malým pouzdrem - něco jako nadstavbu těch kožených pouzder z aliexpres kde by se vlezl malý TP a klíč zároveň. Tím pádem bych si přehazoval zase jen jeden kus tak jako doteď. Bohužel co jsem obepsal kožedělníky tak nemají zájem nebo čas. Nezná nikdo z vás někoho kdo pracuje s kůží za rozumný peníz?
 
Právě proto přemýšlím nad malým pouzdrem - něco jako nadstavbu těch kožených pouzder z aliexpres kde by se vlezl malý TP a klíč zároveň. Tím pádem bych si přehazoval zase jen jeden kus tak jako doteď. Bohužel co jsem obepsal kožedělníky tak nemají zájem nebo čas. Nezná nikdo z vás někoho kdo pracuje s kůží za rozumný peníz?
a něco takového ?


Kdysi jsem to koupil, teď to někde leží, občas do toho klíč dám
 
a něco takového ?


Kdysi jsem to koupil, teď to někde leží, občas do toho klíč dám
Jo to mám jako alternativu, spíše jsem ale chtěl, abych mohl ten klíč používat, i když je v pouzdru - tj. aby strana klíče vypadala nějak takto:
 
tak zase nějaké píčovinky z Číny :joy:

háčky na hlavové opěrky, nebavilo mě pořád házet taštičku s dokladama ( mikinu apod. ) na zadní sedačku nebo zem. A rovnou s tím přišly nějaké 3D samolepky, tak jsem hned potunil rádio do dílny :p:laughing:

IMG20210917102105.jpg IMG20210917102112.jpg IMG20210917102123.jpg IMG20210917102623.jpg
 
Ad ty plastove hacky, mohu doporucit, pouzivam ve sve KF CX-5ce namisto chybejicich hacku v kufru. Staci chytit za zadni operky smerem do kufru a hned je kam neco povesit ;)

IMG_20210917_164337.jpg
 
To bych moc rád,ale motor je venku a nevím jak dlouho to bude trvat.Nicméně jak pojedu domů ze servisu, tak si určitě dám čepici a střecha dole...asi neodolám.?Ale spíše asi ušanku.?
 
Back
Top