• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Koncovky výfuku

Nejste někdo z Prahy? Vidět a slyšet naživo?

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
 
Za mě je teda rozhodně o co stát i po té zvukové stránce.
Jinka už dostanete tlumič Sebring/Remus a dodavatel je Remus, zvuk je každopádně decentní a líbivý.

Auto je hlučnější, ale ne tak aby to tahalo za oko.
Za mě je to super
Děkuji za dnešní ukázku výfuku a odemceneho výkonu by @sh3ek. Výfuk má hezčí koncovky co vyplní lépe prostor a decentní basovou linku. Ve voze téměř není rozdíl. Ale pokud se šlape na plyn tak prostě je poznat že tam není sériový. Bohužel řešit budu asi až na jaře...

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
 
Je to k nevíře, ale já se stále nemohu rozhodnout pro jednu z variant. Jde mi především o hezčí vizuál masivnějších koncovek, ale sportovnější zvuk také není od věci, ačkoli nesmí být rušivý do kabiny.
1. VARIANTA: mám záložní originál výfuk z nového auta/funglovka. Zde bych původní koncovky uřízl a navařil ULTER koncovky a splnil si tak hezčí vzhled ALE bylo mi všude řečeno, že koncovky je nutné navařit přímo na voze, pač by nemuseli být přímo na středech otvorů a zde je komplikace. Známý svaří vším možným včetně CO a nerezu, ale mohl bych pouze donést výfuk a vařit u něho v práci, takže s celým autem je to neproveditelné a cizí firmy si účtují až 3000Kč za nejistý výsledek + odpojení baterie a nastavení všeho možného zpět (původně bylo zamýšleno, že výfuk nechám upravit mimo vůz a pak jej jednodušše namonutji za původní).
2 VARIANTA: prostě koupit homologovaný výfuk ULTER SPORT za 12.000Kč a pouze ho u kamaráda na dílně zaměnit za původní případně vyměnit těsnění a stříknout barvou na výfuky (dražší varianta a navíc ten ULTER výfuk vypadá na pohled dost odflákle oproti originálu a čtu rozporuplné názory, že někomu projev vyhovuje a jiný ho sundal a prodal kvůli vysoké hlučnosti uvnitř za jízdy).
Rozhodnout se musím sám...chápu, ale vaše názory mě třeba přesvědčí k jedné z variant.
Díky.
 
Ahoj, řešil už tady někdo samotné koncovky výfuku na M3 BM/BN? Aktuálně vracím koncovky od Ulter Sport, jelikož by značně přesahovali a to mají cca 12cm. Problém je, jak je navařit, pač u M3 je výfuk hned za originál koncovkami ohnut k tlumiči, tak není moc prostor. Samotná koncovka originál má 10cm. Netuším, jestli jde z vyfuku odbodovat, ale výfuk pod ní se rozšiřuje. Teď řeším variantu, že mi Do3ry vyrobí koncovky na míru..
 
Jsme v tématu koncovky výfuku. Takže tam šli opravdu jen koncovky Ulter. Proč? Pač Sebring jsem jel naživo a žádný zvuk navíc plus bídné zpracování plus to co má EU homologaci za nákup nestojí. Koneckonců i ty koncovky bída. Na chromu jsou zapekle kapky od nějakého prostredku a vnitřní plastve jsem musel nechat vyvarit pač drnceli. Vareno chromem na vysoké urovni a je to hezký na pohled ale celé to vyšlo asi na 7 tacu

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Ahoj, já na to šel trochu po vesnicku. Nejdřív jsem si vybral koncovky (taky Ulter) a pak vymýšlel jak je navařit. No nakonec to vyšlo líp než jsem čekal. Nové koncovky jsem zaříznul a ty pak šli přesně nasadit na koncovky původní. Pak už je stačilo jen zezadu heftnout a drží perfektně, jsou vystředěné a šly by eventuálně kdykoli sundat. Zprvu šli originální koncovky vidět, ale po chvíli zčernaly a nejdou vidět skoro vůbec. Kdybych to dělal znovu, možná je ještě trochu zastrčím aby byly víc decentnější 😆... Jo a cena byla cca 800,- za koncovku + chvilka práce 😎

IMG_20180814_120419.jpg IMG_20180814_150500.jpg IMG_20210803_173322_edit_336076127724758.jpg IMG_20200929_171431.jpg
 
Všichni moc hezkyy..

Já s těma svýma musím něco udělat, celý ten Ultersport výfuk je tak napasovaný, že mi koncovky lícují s těmi výřezy v nárazníku a jsou tam takové spíš nenápadné 😂 nejsem úplně spoko teda 😂 navíc jsou tak zašlé, že fujky..

DSC01813 (1).jpg
 
No, znamy si predloni koupil A7 za asi 2.8 mio a koncovky za ty prachy nemel zadne, jen jakesi strasne srandovni v narazniku vylisovane atrapy. Cili si myslim, ze jsem na tom jeste hodne dobre.
 
To jo, pana by si jistě strčil do kapsy,neměl totiž ani poklice(Mazdu relativně novou),ale ty koncovky..bys vyloženě zazářil 😉
 
Obrazně řečeno. Jen chci říci, že větší koncovky Mazdě sluší. Dle každého uvážení ,ale něco to chce..viz úpravy zde moc chválím 👍
 
Back
Top