• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Kontrolka oranžový klíč

0ndra

nový člen
2
Ahoj, prosím věděl, by někdo o co se může jednat, když nezhasne po nastartování vozu oranžový klíč na přístrojové desce? V manuálu je jen o kontaktu servisu.

Mazda3 BM - před faceliftem

Díky
 
Díky. Jdu na pravidelnou servisní prohlídku za 2 týdny. Jenže tento model je nejnižší řada, takže předpokládám, že zde nijak nejde nastavit datum kontroly (jako když je vyšší model s palubní počítačem), každopádně dříve jsem to tam neměl, šlo mi spíše o to, jestli to není nic závažného, příručka dává neurčitou odpověď.
 
já bych to neřešil , je to nejspíš info o blížící se konci lhůty na servis ,mě to taky svítí asi 10 dní , do 1. servisní prohlídky to mám 14 dní
alespoň mi u budíků něco svítí , jako že je problém .... už je to nuda mít auto celý rok bez chybičky :D
 
Ahoj, prosím věděl, by někdo o co se může jednat, když nezhasne po nastartování vozu oranžový klíč na přístrojové desce? V manuálu je jen o kontaktu servisu.

Mazda3 BM - před faceliftem

Díky
Blíží se ti servis, respektive jsi najel přednastavený km/datum a proto se rozsvítil servisní klíč. Pokud nemáš výbavu s infotainmentem tak se znovunastavení km/data dělá přes diagnostiku. Ještě se zkusím kouknout jestli není nějaký švindgrif jak to vyresetovat bez diagnostiky.
 
Ano je to plánovaná kontrola třeba olej, olej a filtry jsem si vyměnil sám. A tohle se na mě teď taky rozsvítilo, čekal jsem to a teď musím přijít na to jak to vypnout. Do servisu s tím jezdit nechci.
 
Asi 14 dní zpět se mi na přístrojové desce objevil oranžový klíč. Nejspíš upozornění na blížící se servisní prohlídku. Jen nechápu proč? Garančku jsem podstoupil koncem ledna a nájezd mám ani ne poloviční. Kde je problém? 2286c5f47e71bb589af01a7af4c5c3f3.jpg
 
Asi 14 dní zpět se mi na přístrojové desce objevil oranžový klíč. Nejspíš upozornění na blížící se servisní prohlídku. Jen nechápu proč? Garančku jsem podstoupil koncem ledna a nájezd mám ani ne poloviční. Kde je problém? 2286c5f47e71bb589af01a7af4c5c3f3.jpg
Někdo to zapomněl vyresetovat při předchozím servisu. Můžeš si to sám vyresetovat a nastavit svoje hodnoty jaký chceš (km a datum). Stačí na to jen kliknout.
 
Back
Top