• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Lakování 46V (Soul red Crystal)

Nigfire

výkonný člen KLANu
110
Ahoj, máte někdo nějaké větší zkušenosti s lakováním téhle barvy? Mám celkem dost ohoblovanou kapotu a přední nárazník od kamínků, ale slyšel jsem že lakování téhle barvy je peklo. Bojím se, že když to nechám přelakovat, tak to bude vypadat ještě hůř než ďubkovaná kapota. Zatím jsem to řešil malou opravnou lahvičkou, ale včera se mi po myčce odloupnul kousek laku z nárazníku, tak si říkám že by možná mohla být vhodná doba nechat to opravit pořádně.
 
Ahoj, mám tuto barvu, a kdysi jsem si poškodil přední nárazník. V servisu mi dali nový, lakovali ho, dopadlo to úplně perfektně.
 
Ahoj, mám tuto barvu, a kdysi jsem si poškodil přední nárazník. V servisu mi dali nový, lakovali ho, dopadlo to úplně perfektně.
Bylo by dobré říct v jakém servisu.
Před lety tady v nějakém fóru kdosi popisoval anabázi s neschopností české Mazda lakovny trefit se do této barvy, a co si pamatuji, tak už se to naučila např. Mazda Fryšták. Pamatuji si to panč mne to taky dost s..e, viz můj obrázek v profilu, a až bude kapota totálně potečkovaná tak to taky plánuju. A nějaký tvrdý lak přes to, jestli to vůbec jde.
 
Bylo by dobré říct v jakém servisu.
Před lety tady v nějakém fóru kdosi popisoval anabázi s neschopností české Mazda lakovny trefit se do této barvy, a co si pamatuji, tak už se to naučila např. Mazda Fryšták. Pamatuji si to panč mne to taky dost s..e, viz můj obrázek v profilu, a až bude kapota totálně potečkovaná tak to taky plánuju. A nějaký tvrdý lak přes to, jestli to vůbec jde.
No předpokládám, že bych jel do autorizáku do Balvina (Brno).
 
Absolutně nedoporučuju. Dávala jsem si do AutoPalace v Brně přelakovat přední kapotu (pojistná událost) a nebyli schopni trefit stejný odstín. Dávali to do lakovny 3x! a výstup byl vždy stejný - tmavší barva. Nabízeli mi dostřiky na okolní díly.
 
Back
Top