• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

nezávislý Lakovna ve Zlíně a okolí - doporučte

TomT

rodinný člen KLANu
597
Nevím kam to dát, tak to lupnu sem.

Nevíte někdo o nějaké dobré lakovně ve Zlíně? Třeba @shr3k ? Nebo v okolí Zlína. Bych potřeboval něco stříknout a radší bych dal na doporučení než něco hledat a doufat, že to bude ok.
 
Jo no, to jsem se přesvědčil sám, že ti kdo lakují pro AE jsou nic moc. Můj nárazník je toho důkazem :(
 
Lakovat něco ohledně auta?
Já nechal lakovat nějaký díly v AMH v Olomouci a výsledek byl kvalitní.
 
Jo jo, ohledně auta

Já nechával přelakovávat kapotu, přední nárazník a zrcátko řidiče po idiotech co opravovali silnici.
Auto bylo jak po dělostřelecké palbě.
Více tady https://www.mazdaklan.cz/threads/djn3o-mazda-6-gh.919/
I @Doris potvrdila že v AMH odvedli kvalitní práci.

Ale upozorním tě, že je s něma trošku horší domluva.

Byl jsem tam teď na výměně brzd a chtěl jsem po nich kontrolu výfukového systému, vezl jsem jim auto v pondělí odpoledne, že od úterý na něm začnou dělat a kladl jsem jim na srdce že auto potřebuji do pátku že pokud to nestíhají ať mi řeknou a já přijedu jindy.
Bylo mi řečeno že to stihnou za jeden den.
Ve středu jim volám jestli auto bude, bylo mi řečeno že ne, že na tom museli přestat dělat, že jim přijelo nějaký auto co mělo problém s motorem.
Tak je znova ujišťuju že auto potřebuji do pátku a bylo mi řečeno že to stihnou i dvakrát.
Pro auto jsem si jel až v pátek odpoledne a při placení jsem se ptal jestli se stihli podívat na ten výfukovej systém, prej ne, že nebyl čas.
Takže tak no.
 
Poslední úprava:
Hezký no. Ale ty jsi to řešil přes pojistku. Já potřebuji nastříkat takové blbinky co chci hodit na auto na léto a právě nechci to řešit přes ofiko servis, protože by tam zase napařili cenu jako prase.
A optimálně i firmu, co by dokázala opravit poškozený lak nebo něco s tím udělat, protože mě to tam strašně sere, ikdyž to na první pohled nejde vidět.

@shr3k Asi nevíš, jak se jmenuje ta lakovna co využívá AE? Já jen, že když se budu po něčem dívat, abych věděl že tam nemám volat :).
 
Back
Top